Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prague Pride: Zviditelnění starší generace LGBTQ lidí
#28
To nihilus

Tak ty jsi milovník babyše? A vydýš, jak su tolenrantní ze ti to neberu?!

Každopádně,  já jsem zvyklý psát,  a ne vytvářet  slovní stavebnice z verbálního Merkuru. Jde mi o to, vyjadřovat se jasně,  aby to co napíši,  vstřebala drtivá většina čtenářů.

To, že  píšeš  šroubovaně, a máš z toho radost, zasáhne  svým  sdělením pramálo  čtenářů,  a pak tedy slouží maximálně k tvé potěše, a dejme tomu, dvou, tří,  jedinců, co mají dojem , že  když se prokoušou tvou zásobou slov a metafor které mají cenu jen pro tebe,  tak ze je to vyčlení z davu běžného čtenáře. Což je samozřejmě pitomost.
Ale každý  má  svůj styl. 

Já jsem zase pro někoho třeba  moc polopatický a provokativní, ale má  to svůj účel a důvod.
A ani tolik neřeším čárky,  protože  na texty které  tvořim a odcházejí z mé hlavy do tisku, mám editora, takže jsem zlenivěl. 
A když  zrovna narychlo píšu na tabletu, jako třeba nyní, to už fakt nestíhám kontolovat a opravovat, co píšu, vlastně,,píše". 
To však nutně  nemusi znanenat že  jsem debil,  možná snad jen trochu primitivnější buran, co ho občas i lidi žerou.  Tak jako toho babyše. 
A co s nám  z této konstrukce , s ohledem na počáteční informaci  tedy vychází?  Že mne máš rád...
No vidíš, ty ,,kluku" jeden..., snad jsi z toho nezmodral, jako ty tvoje závěsy
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Prague Pride: Zviditelnění starší generace LGBTQ lidí - od ad-diskusni-forum-evr - 06. 06. 2020, 07:10:07

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Rozhovor pro Humans of Prague Aline-diskusni-forum-Daryen 3 10178 06. 04. 2017, 16:59:08
Poslední příspěvek: Zir-diskusni-forum-iath
  Alt-Pride M-diskusni-forum-au 2 8589 16. 08. 2016, 01:29:02
Poslední příspěvek: UweF-diskusni-forum-iltr
  Diskusní blok o asexualitě, Prague Pride 11. - 17. 8. 2014 Aline-diskusni-forum-Daryen 12 32766 16. 08. 2014, 07:56:30
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen
  Článek pro lidi, jejichž partner přestal mít chuť na sex Kat-diskusni-forum-rina 1 10184 17. 12. 2009, 14:57:54
Poslední příspěvek: Ne-diskusni-forum-la

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex