Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zviditeľnenie asexuálov – prieskum
#19
(29. 11. 2020, 20:33:28)nie_nina Napsal(a): Ak to nie je tajné, opýtala by som sa na váš vek (ja mám 26).
Inak sa mi na vás nechce reagovať už.
Srdce

Máte to v mém profilu, vždyť už jste se koukala. A věk proč?  V šestadvaceti, více než čtvrtstoletí...  už jste pro mne za zenitem , tak se nezlobte, nemám zájem.
 Nebo jako kategorie pro názor? Myslíte že budete moudřejší v padesáti? No, je pravda že s věkem přichází zkušenosti a pokud je umíte dobře zpracovat, tak na jejich základu přijde i ona moudrost, na níž v mládí nedosáhnete, avšak ne každý to dokáže zpracovat optimálně. 
Tak vám budu držet pěsti, třeba se vám to do té doby také povede. 
A už mě to nudí, nejste mi ničím přínosná, tak na vás také nechci dále reagovat. Majte sa.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Zviditeľnenie asexuálov – prieskum - od ad-diskusni-forum-evr - 29. 11. 2020, 20:51:15

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex