Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zviditeľnenie asexuálov – prieskum
#31
Pro adevr:
S potěšením čtu, že je ti vše jasné, tudíž nebudu zbytečně plýtvat svým ani tvým drahocenným časem.  :)
Jen bych chtěla upřesnit, že mi tvoje názory ani pravdy nevadí, vadí mi pouze to, jakým způsobem je zde prezentuješ (= tvé „chování“), což jsem ti sdělila. Dále můj příspěvek obsahoval informaci o tom, že jsem měla nějaká nesplnitelná očekávání stran tvé osoby (o které jsem se s tebou podělila). I mně je jasné, že ty za má naivní očekávání přece neneseš odpovědnost.  :D
A jinak děkuji za optání: Mám se fajn.  :)

P.S.: Jako už dříve bych tě chtěla (opět) požádat, abys mi nepodsouval svoje výklady toho, co jsem napsala a pokud bys chtěl rozvíjet tuto naši (osobní) „debatu“ dál, (opět) nabízím pokračování v SZ.   :)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Zviditeľnenie asexuálov – prieskum - od Mor-diskusni-forum-wen - 02. 12. 2020, 14:57:37

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex