Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexualita vs. Graysexualita
(11. 09. 2021, 17:52:41)adevr Napsal(a):
(11. 09. 2021, 17:12:36)LuPa Napsal(a): Všem ostatním také děkuju za jejich vyjádření, i když mi v ničem nepomohlo a nic moc mi nedalo... Inu, každý má jiný pohled na svět, sexualitu i škatulky... :)

Není zač, já jsem, holt, prostý asexuál. 

Ale když už jsme u těch škatulek, ten graysexuál... může jím být i někdo trpící saliromanií, nebo koprofiilií? Nebo už je to brownsexuál?

Stejně jako u mnoha dalších škatulek si myslím, že záleží na tom, kdo to jak vnímá. Každopádně graysexualita je záležitost sexuální přitažlivosti, nikoliv fetišů. Je rozdíl v tom, jestli nás sexuálně přitahuje osoba, nebo jestli nás pouze vzrušuje nějaká konkrétní sexuální aktivita...  :)
Odpovědět

Příspěvků v tématu
RE: Asexualita vs. Graysexualita - od Lu-diskusni-forum-Pa - 12. 09. 2021, 09:03:23

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex