Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexualita nebo jen "Co jsem nepoznala, to mi nechybí"?
#11
Obávám se Ivano, že slečna NevimNeznam potřebuje něco jiného než se stát předmětem výzkumu. Tím by totiž získala nálepku a o tu ona nestojí, jak píše. I když je pravda, že by ji to mohlo i myšlenkově posunout. Ovšem co zameškala za tři roky(!), teď nedohoní, což není ochotná pochopit. Tohle poznání, nebo tedy pravda, když na tom termínu tak trvá, jí vztah nezachrání. Na mě působí jakoby to dělala jen kvůli tomu.

Tím nechci rozhodně Vaše sociologické bádání nijak bagatelizovat a házet na něj špínu, či Vás od něj odrazovat. Myslím jen, po přečtení Vašeho vlákna, že na to jdete moc zhurta. Tady na fóru, a mezi asexuály obecně, musíte strašně, strašně pomalu. Je to úmorná práce, která stejně nemá nikdy definitivní výsledek. Respektive je to výsledek, který začne někdo okamžitě zpochybňovat. Protože jak jsem napsal výše lidská duše (obzvláště ta asexuální) je velmi proměnlivá, neustále se vyvíjející a tvárná a u asexuálů velmi citlivá, i když mnohdy jsou asexuálové zbytečně příliš vztahovační - musím je (se) zkritizovat.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexualita nebo jen "Co jsem nepoznala, to mi nechybí"? - od mar-diskusni-forum-teza - 13. 08. 2022, 19:30:32

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Není to jen blok? Ell-diskusni-forum-inka 8 16547 11. 11. 2017, 03:42:24
Poslední příspěvek: Tay-diskusni-forum-lor
  Jsem nebo nejsem asexuál? Nob-diskusni-forum-edar 8 20090 13. 12. 2014, 14:05:11
Poslední příspěvek: base-diskusni-forum-life
  Tak kdo nebo co jsem ? Er-diskusni-forum-ol 11 28606 12. 04. 2013, 09:35:38
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex