Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuální s vysokým libidem
#1
Přeji příjemný večer,
znáte ten pocit, ten překvapivý, zákeřný, jasný a naprosto ostrý pocit procitnutí? Tak ten si zrovna užívám, i když zatím jen tak dva dny. Vlastně, přesně od chvíle, kdy jsem zjistila, co je to sexuální přitažlivost.

A že většina lidí skutečně je sexuálně přitahována k jiným lidem.

Nikdy jsem ani netušila, jak to funguje pro běžného člověka. Věděla jsem o přitažlivosti, ale viděla jsem to jako představy o poznávání druhého člověka, o navození rozhovoru, o možné budoucnosti. Jeden čas jsem si myslela, že jsem demisexuál, protože tyhle představy byly u lidí, které jsem znala lépe, zřetelnější.

A ano, uvědomuji si, že to nezní úplně inteligentně...

Na druhou stranu, sex mi nepřišel vyloženě odpudivý... Jen jsem to brala jako fyzickou věc, protože jsem občas vnímala, že jsem vzrušená, ale nebyl k tomu nikdy reálně důvod, nebo minimálně ten důvod nebyl druhý člověk. Nepříjemné ovšem je, že sama si s tím vzrušením jen tak neporadím. Ne od doby, kdy jsem byla... napadena... a vtlačena do toxického vztahu. V patnácti. Ne od doby, kdy moje tělo začalo být jen zvláštní kus hadru. A už vůbec ne poté, co jsem ztratila konvenčně žádoucí postavu po antipsychoticích a mé tělo se stalo nepřítelem. Mým nepřítelem.

Vyškrábala jsem se na svoje místo na slunci zuby nehty. Nebylo to ideální, ne s kartami, se kterými jsem hrála, ale došla jsem až sem a jsem na to vlastně i hrdá.

I když jsem byla napadena. I když jsem schizofrenik. I když jsem Asperger. I když jsem byla tolikrát úzkostmi a panickými atakami sražena na kolena, že mám skoro viditelně permanentně odřená kolena.

I když jsem asexuál s vysokým libidem.

Zvládla jsem toho tolik a hodlám toho zvládnout mnohem víc. Jen... Bojím se. Den co den čekám na tu poslední kapku, ale- ale zjistit, že i když nejsem součástí většiny, tak je tady stále velké množství lidí, co to mají podobně, je tak zatraceně, zasvěceně a děsivě dobrý pocit. Osvobozující pocit.

Tolik věcí najednou dává smysl a já nejsem sama.

...

A doufám, že víte, že také nejste sami. Že to víte a že jste také ochotni jít dál :)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Asexuální s vysokým libidem - od Da-diskusni-forum-ari - 18. 01. 2024, 21:45:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex