Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuální s vysokým libidem
#5
(21. 01. 2024, 01:06:24)Daari Napsal(a):
(19. 01. 2024, 12:26:25)adevr Napsal(a): Jo, asexuál s vysokým libidem, to bude něco jako němý rétor, slepý portrétista nebo poctivý zločinec, ne? 
Přece jenom to, že si nemám s kým vrznout, z člověka nedělá asexuála.

Zdravím,
moc mě mrzí, pokud jsem se vyjádřila nejasně - nebo pokud máte problém číst co píšu. Dost dlouho jsem hledala informace k tomu, co asexualita znamená, a pokud vím, tak mluví o tom, ke komu je člověk sexuálně přitahován - tak jako například heterosexualita, nebo pansexualita.

Což znamená, že pokud mne sexuálně nikdy nikdo nepřitahuje, jsem asexuál. Jednoduché.

Samozřejmě, libido je něco jiného. Je to fyzická reakce. Nesouvisí to pro mě s nějakým člověkem - nikdo mne nepřitahuje - ne sexuálně.

Většinu materiálů jsem četla v Aj, a kdybych nevěřila informacím oficiálních komunit víc, než náhodným lidem na internetu, Váš komentář by mi dost podkopal mou identitu. Doufám, že se takhle nechováte ke všem, co nesedí do Vašeho konkrétního pohledu na svět.

Přímo v Aj je pro mě pojmenování sex-positive ace. Vyvoďte si z toho, co uznáte za vhodné.

Přeji příjemné hledání informací,
Daari

P.S.: Jak říkáte tzv. "vrznout si", mám ve svém blízkém okolí více lidí, kteří by o tohle měli zájem, než potřebuji. Jen nemám zájem - jsem věrná svému partnerovi, ať už rozumím sexuální přitažlivosti, nebo ne :)
 

Takže máte sex se svým partnerem a líbí se vám to... Chápu to tedy správně?  Jen pak nechápu to, onálepkování se asexuálem. 

Pak se nedivím,  že se tolik sexuálně aktivních lidí snaží neustále vyvářet prapodivné kategorie, které prakticky popírají základy definice skutečné asexuality, a někteří málo úspěšní sexuální ,,libidové" se nás snaží dokonce vecpat mezi sexuální aktivisty a provozovatele netradičních erotických a dekadentních praktik, jako je LGBTQ+...  

A ohledně podkopání té vaší identity... no jděte. Snad byste se z jednoho komentáře nezhroutila... To mi připomíná typ ,,sněhové vločka" , a to vskutku nepatří mezi můj pohled světa na  pseudotolerantní toleranci a ,,korektnost" vs.  normalitu, pravdu a fakta.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexuální s vysokým libidem - od ad-diskusni-forum-evr - 21. 01. 2024, 15:29:35

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex