Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuální s vysokým libidem
#9
No, říkat někomu ,,človíček"" je urážlivé, což jste si zde pravděpodobně našla při vašem ,,hledání", a záměrně použila... takže fajn. 
Ale protože očividně nebudete nejostřejší tužka v penále, tak ještě jednou... Asexualita, už z definice slova a významu, nemá se sexem nic společného. Libido je touha po sexuální aktivitě. 
Tyhle dvě věci jsou jasné definované...  A jdou zcela jasně proti sobě.

A samozřejmě že asexuál může mít sex, jsou fáze kdy se hledá, a masturbaci, jak píšete človíčku, fakt za sex nepovažuje, je to jen uvolnění při tělesném projevu. Ale není v tom žádná erotická tužba a sexuální prahnutí, žádné sexuální nadrženosti. Tedy to vaše vysoké libido... čili silná nadrženost.

A jestli si nějací zakomplexovaní aktivisté a lgbtq prcíři snaží do této komunity nabourávat, a vypisovat jak je ten sex, i přes to že se ,,definovali" jako asexuálové , skvělý, tak do mě můžou hustit, či předávat mi tu informaci , jak píšete, horem dolem, ale já nemusím takové žvásty brát v potaz. 

Když něco bučí jako kráva, má vemeno jako kráva, přežvykuje jako kráva, tak to bude kráva. Podle aktivisty to může být motýl, ale já se považuji za normálního člověka, takže nikdo s libidem, který touží po sexu , nemůže být asexuál. Jen si tak říká, stejně jako když krávu považuje za motýla. 
Takže fakt nevím , človíčku s libidem a odřenými koleny, jestli to vůbec chápete, nebo jste aktivista?
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexuální s vysokým libidem - od ad-diskusni-forum-evr - 21. 01. 2024, 18:47:42

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex