Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuální s vysokým libidem
#11
(22. 01. 2024, 01:16:42)Juliana Napsal(a): Já znám definici asexuality tak, že je to buď stav, kdy člověk není přitahován k nikomu, nebo absence pohlavních "potřeb", anebo kombinace obojího (svého času to takhle stálo i na české Wiki, nevím, jestli to tam stále je). 

Podle ankety na tomto fóru nemá vůbec žádné sexuální touhy jen menšina členů, převažují ti s nějakou slabou nebo zřídkavou touhou. Objevily se tu i příběhy lidí, kteří zkoušeli žít s hetero protějškem, ale vždycky jejich vztahy skončily špatně a působily jim utrpení.

Zato tu ještě nebyl člověk, který by se hlásil k silnému chtíči, a protože si s ním "sám neporadil", vedl by nějaký dlouhodbý a spokojený milostný život. Respektive se tu před lety pohybovala jedna mladá dáma, která se identifikovala asexuálně a přitom jí partnerský život se vším všudy přišel fajn (tak fajn, že ho doporučovala zbytku osazenstva fóra). Ale ta po několika letech velmi pozvolného vývoje zjistila, že vlastně asexuálka není, a pokud vím, teď má minimálně jednoho potomka a žije ve zcela "normálním" manželství.

Jinak se nabízí otázka: Není-li vzrušení reakcí na druhého člověk, pak tedy na co??? Člověk by skoro řekl, tohle není asexualita, ale orientace na to "něco", co dráždí libido, ať už je to cokoliv.

Ano, máte pravdu s tou definicí. Proto jsem poukazovala na to, že mluvím o sexualitě. Možná jsem měla spíš použít slovo orientace.

A na co může člověk reagovat... Omlouvám se, nedošlo mi, že to není v běžném povědomí, přišlo mi to jasné.

Víte, že když je někdo napaden a sexuálně obtěžován, může se cítit vzrušený i přesto, že jej ta druhá strana odpuzuje? Že může člověk zažít orgasmus i při zn******ní?

Tak je to podobný princip, jen ne tak nucený a nepříjemný. Prostě... Dotyky a hormony. Taky člověka může svědit ruka bez toho, aby po ní něco lezlo.

Co se mě týče, tak jsem nikdy necítila vzrušení, dokud jsem nebyla napadena, a pak jsem sice začala být přecitlivělá na dotyky na specifických místech, ale nikdy jsem nebyla sexuálně přitahována jinou osobou. Mluvila jsem o tom s různými lidmi v mém okolí, ale nikdy jsem nezaznamenala to, o čem mluvili jako o sexuální přitažlivosti.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexuální s vysokým libidem - od Da-diskusni-forum-ari - 22. 01. 2024, 16:27:25

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex