Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuální s vysokým libidem
#13
To Petros

No, když už mne zmiňuješ, tak to že tě považuji za trolla, za to mohou tvé názory na tomhle fóru. Lidé kteří sem chodí asexuály urážet, nebo nejsou asexuálové a rozdávají zde své postelové rozumy, nedělají nic jiného než trollí. Proto se jim tedy říká trollové. 

Ty jsi zde například napsal : 
 ,, Což znamená, že tu vždy bylo plno různých sexuálních/asexuálních zvrhlostí. Je hloupé si teď s progresivními lety hrát na nějaké odkrývání něčeho důležitého o čem by se mělo mluvit. De Sade nebyl jen o zvrhlosti, ale o filosofii." 

A já chtěl vědět jaké jsou to ty asexuální zvrhlosti a proč nás považuješ za zvrhlíky a nebo nemocné lidi, ... a na tu odpověď jsem mimo neustálého obkecávání a dalšího urážení, čekám dosud. 

Také nevím proč by měl být asexuál někdo kdo má třeba takovou povahu že si nemůže najít partnera, nebo že bere léky, jak píšeš. To je podle tebe pak asexuálem kdejaký feťák, co se oblbne drogou, a sex neměl roky... 
I to beru jako trollení, a urážku asexuálů. 

Prostě, pokud má někdo sexuální libido, tedy touhu a nutkání k asexuálním praktikám, nemůže být asexuál. Led a oheň, to snad pochopíš. 

Asexualita  také není nemoc, jak si ty také myslíš, a má svoje kritéria. To, že se sem cpe kdejaký 72 pohlavní neúspěšný prcíř, beru za tupý aktivismus a neschopnost toho kterého sexuálně nevýkonného nadržence, podívat se do zrcadla a přiznat si pravdu. 

Chápu že zní mnohem lépe psát o sobě že nemám partnera proto že se identifikuji jako asexuál, než to, že jsem třeba sobecký morální kripl, nebo úchylný zvrhlík a je mi to nakonec fuk. 
Asociál není asexuál. 
 Jediné co mi vadí je ,když tu pak ten duševní pokřivenec pak aktivisticky začne rozdávat rozumy a poučovat podle svých pomatených hodnot, a špinit tuhle komunitu.

No, a co tedy, jak je to s těm ,,asexuálními zvrhlostmi" ? Když už se nechceš za tenhle nesmyslný útok omluvit, můžeš je alespoň definovat? Co , podle tebe, asexuálové tak zvrhlého provádí?

Víš co Petros? Zkus udělat coming out, a snad tě ty divné úvahy a chlípné osamocené sny přestanou obtěžovat. A budeš mít čistější mysl..
A děkovat mi za dobrou radu nemusíš, já rád pomáhám...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexuální s vysokým libidem - od ad-diskusni-forum-evr - 28. 01. 2024, 12:52:08

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex