Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuální s vysokým libidem
#17
To marteza, mudrlant na druhou

Tak za prvé. Napsat o někom že je zvrácený , urážka je. Ale ok, i kdybych to tak nebral, tak proč týpek alespoň nevysvětlí v čem jsou asexuálové zvrácení? Ptal jsem se ho několikrát.
A ač se tedy považuji za moudrého starce, tak tohle fakt nevím... Zvrácený asexuál? To vážně?
A tobě to přijde normální, viď.

Za druhé, ne že nepíšeš něco o strkání penisu do jiných , ale ano, píšeš.
Cituji : ,, Mě tedy přitahují ženy a vždy přitahovaly, i fyzický kontakt a sexuální styk s nimi si dokážu představit,..."
Tak nevím, jedině že by sis představoval pouze orál, ale většina lidí , když napíšeš ,,sexuální styk" tak předpokládá klasiku, ne ty jedem prcíři?

Za třetí, prostě asexualita, už jen z definice významu, není pro lidi s libidem, tedy se sexuálním chtíčem. Nechápu co na tom kdo nechápe?!

A ohledně přítelkyně... ano, samozřejmě že jsem v dobách hledání, a ona asexualita kdysi vůbec nebyla definována a ani tyhle stránky zdaleka neexistovaly, prošel několika vztahy a experimentováním, navíc když všechno funguje, jen ten chtíč a libido chybí... to víš , jinak ale pohledný, mužný a zazobaný stařík... to je lákavé, a i ta jeho drobná ješitnost může být pikantním okořeněním vztahu. Zvlášť když je kvůli starcově osobnosti opodstatněná, není tomu tak?
Navíc ta poslední, co jsem zmiňoval a byli jsme spolu přes deset let, také nebyla příliš sexuálně aktivní, ale ke konci, ve svých osmadvaceti, začala cítit potřebu mít miminko, byla cizinka, a... a neslo to s sebou plno dalších , zajímavých problémů, a tak jsme se rozešli. Ostatně, po tom ti nic není.

Každopádně, byly doby kdy asexualita prakticky neexistovala, a o to to bylo všechno mnohem těžší... ne jako dnes, kdy se onálepkuje kdejaký hejhula co si nedokáže nikoho najít a kypí mu libido.

Jinak, nechce se mi číst mezi řádky, děkuji za starost o mé vnímání textu, zvlášť pokud jsou ty věci jednoznačné, černá a bílá. Není proč v tom cokoli aktivisticky hledat.
Asexualita, není spojována s libidem a tedy s pohlavním chtíčem, a naopak. Nechci se brodit kňučením aktivistů, že jak by si vrzli, ale nikdo je nechce a tak jsou asexuálové.
V tomhle jsem opravdu nekompromisní.

Ale fajn, ať se za ně považují, jenže mě vadí to že si pak někdo z nich, po čtvrtstoletí dostane někde na večírku, nebo u popelnice, k něčemu opilému co má k sexu připravený otvor, naperou to tam, a pak přijdou sem hlásat jak je vše jinak, sex je skvělý, a libido libový, a asexualita neexistuje, protože všichni asexuálové jsou zvrácení hlupáci co to ještě nezkusili...
A nečetl jsem tady tyhle výblitky jen jednou, že...
Prostě už jsem na tyhle pitomce alergický...

Doufám že ti tolik imaginace stačilo, přemýšlet bys měl raději ty a ješitnost je super, pokud na to máš...ne?
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexuální s vysokým libidem - od ad-diskusni-forum-evr - 28. 01. 2024, 18:27:03

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex