Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuální s vysokým libidem
#19
To marteza

Podle sebe, soudím tebe? ;) ...a tak se nerozčiluj. ;)

Rozporovat můj text? No, to bych rád věděl jak, a jaká správnost názoru? Černá je prostě černá, a ne špinavá bílá, a ta bílá je bílá, a ne hodně světlá černá. Takový nesmysl mohou tvrdit opravdu jen aktivisté a podobná svoloč, a já nevím proč něčemu takovému dopřát sluchu, a věnovat tomu víc času. Pravda je a zůstane pravdou, byť ji jsou vyznavači lží schopni okrást, zmrzačit a pošpinit.
A ten kdo má sexuální libido, touží po sexu, není asexuál. To že se tak sám nazývá, z něj prostě asexuála neudělá. A to je pravda.

Chápu že je ,,taková" doba, a tohle je příběh poměrně nedávný, kdy chlápek, /pro aktivisty- tedy muž s penisem/ který znásilňoval ženský, se po dopadení začne identifikovat jako žena, a snaží se, pro výkon trestu dostat do ženské věznice. A ejhle, fakt se najdou pablbové z neziskovek, co mu to ,,žerou", a podporují jej v tom. A samozřejmě vypisují dotace na právní ochranu, studie, atd... Prostě xindl, a nikdy to nebudu vidět jinak.
Pravda a lež, bílá a černá... Nepotřebuješ sex, potřebuješ sex. Hotovo. Tohle snad musí pochopit i idiot.

A tedy že bych se, i dokonce, jak píšeš, rozčiloval, to fakt nevím.
Vždyť já se jen bavím, navíc při práci. Je to fajn prokrastinace, rýpat do aktivistů a podobných blbů. Tedy těch výše popsaných. Je to super. :D

A navíc pomáhám komunitě očistit se od balastu, který jí dělá špatné jméno, z asexuálů dělá ubožáky či zvrhlíky co by si rádi zapíchali, ale jen nemají s kým, a tahají nás mezi lidi se sexuálními odchylkami a úchylkami, do levičácké Lgbtq+.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexuální s vysokým libidem - od ad-diskusni-forum-evr - 30. 01. 2024, 11:03:04

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex