Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuální s vysokým libidem
#30
(06. 02. 2024, 08:49:36)Fran50 Napsal(a):
(20. 01. 2024, 22:56:52)Gyrxiur Napsal(a): Mňa neláka sex s nikým, ale tiež mám libido, neviem, či vysoké, ale rád si robím dobre sám. A mám viaceré divné fetiše. Osobne si myslím, že sexualita a libido sú dve veci a asexualita nemusí znamenať frigiditu.

Wau, jsem tady dnes úplně poprvé. A lépe bych se nevystihla. :)

Tak frigidita je porucha sexuální funkce, a dá se řešit. 
Skutečná, vrozená asexualita, není nemoc, a léčit se, tedy, nedá. To je ten zásadní rozdíl. Tito lidé neznají libido, nemají touhy po sexu a sexuální nutkání. Nikdy se nevyléčí, a nebudou nutit jiné k sexu. 

Pak jsou samozřejmě i poruchy, mnohdy psychického rázu, a ty zapříčiňují asexuální chování. Tito lidé se mohou vyléčit, a třeba pak i někoho znásilnit. Proto je nemohu považovat za asexuála. 
Pokud si nějaký blbec například opaří penis při vaření kávy, a pak čeká několik měsíců než se mu zcela vyhojí, tak si v tom mezidobí může říkat, asexuál? Tuhle ,,logiku" nechápu.

Ale fajn, neměl bych problém s tím, že má někdo dlouhodobé problémy protože že nemůže nikoho najít pro ,,prcání" , a tak, namísto aby šel po příčinách a přiznal si mnohdy pro něj nepříjemné věci, a raději se rozhodne identifikovat jako asexuál... dobře. 

A pokud je to kněz, a je to otázka skutečné víry ( i když celibát byl zaveden jen kvůli tomu aby bohatla katolická církev, ale nešť ), nebo když se rozhodne pro asexuální chování pedofil, tak to nelze než kvitovat, a vyslovit tomu člověku uznání, neboť i on se pedofilem narodil... A i takový se tu čas od času objevili, našli odvahu se svěřit... a snad jim to vydrželo, nebo vynalezli stroj času, a frnkli do starého Řecka. :)
(Au! ,,, právě jsem si dal facku, za nemístný humor. :) )

Co mi ale vadí, když ten samo-diagnostikovaný člověk, co vlastně o skutečné asexualitě nic neví, a který pak, až mu otrne, a třeba se vyhojí ony opařeniny a opruzeniny ... začne zde moralizovat a poučovat, jak je sex fajn, asexuálové choří lidé a podobné tuposti.  Nebylo to tady jednou.

A i proto tedy nejsem k přílišné toleranci vstřícný a tolerantní. Poškozuje to, holt,  komunitu.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexuální s vysokým libidem - od ad-diskusni-forum-evr - 18. 02. 2024, 14:21:12

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex