Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuální s vysokým libidem
#32
(25. 02. 2024, 21:49:21)marteza Napsal(a):
(18. 02. 2024, 14:01:45)adevr Napsal(a):
(18. 02. 2024, 12:59:05)marteza Napsal(a): Já chápu slovo sex ne jen jako činnost, ale  i jako pohlaví (sexus). Víc asi dodat netřeba.

Jo... angličtina to zachrání... :D

Sexus je z latiny a nemyslím, že je potřeba něco zachraňovat.

Jasně, napíšeš tu latinsky pohlaví, a to má zvěrohodnit tvé názory? 
A jinak, i v dokladech které potřebuji pro cestování, mám napsáno sex, samozřejmě že to znamená označení toho jaké mám pohlaví. No a , co to má s tímhle společného? 
 Je to zcestné, a nevím, jestli to mělo sloužit k tomu abys odvedl pozornost od problému, či nám ukázal že umíš latinské slůvko? :D

Ale sex, holt,  také znamená sexuální praktiky. Tady tedy řešíme libido, které je pro asexuály, už z principu cizí a vztahuje se k praktikování sexu. 

No co už... Pro obohacení tvého sexu možná poslouží kousek z Georgici od  Vergilia: Felix qui potuit rerum cognoscere causas. Takže až poznáš příčinu věcí můžeš se radovat. Avšak sexuální aktivitu asexuálům nepřisuzuj, to jdeš v tom ,,poznávání" a sebezachraňování, opravdu špatnou cestou. :D
Errare humanum est.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexuální s vysokým libidem - od ad-diskusni-forum-evr - 26. 02. 2024, 12:59:31

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex