Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuální s vysokým libidem
#34
(02. 03. 2024, 19:31:19)marteza Napsal(a): Jediný, kdo tady psal o sexuálních aktivitách (svých vlastních) jsi byl ty sám. Hezky ses odkopal a nemyslím, že zrovna ty bys měl zdejší přispěvatele kádrovat.

Ale jdi ty brepto... ty bys měl přestat moralizovat. 
Já když jsem dospíval, tak se o asexualitě vůbec nevědělo, a nebylo proto tak ,,jednoduché to vzdát", a někam se zařadit. Navíc, mít někoho platonicky rád, se také s asexualitou nevylučuje.
Prostě v mládí člověk mnohdy neví co se to s ním všechno děje, jak má reagovat na okolí... A třeba i nahoty jsem, tenkrát, jako začínající výtvarník, měl kolem sebe také dost. Pohyboval jsem se mezi dost lidmi podobného věku...  Je proto logické že se člověk hledal, zvlášť když se mu jiní nabízeli

Nebylo v tu dobu, kdy asexualita ,,neexistovala", myslitelné, ( pokud se tedy člověk nechtěl, jako podivím, neboť neexistoval ani termín nerd ), schovávat před světem, s nikým nechodit, nebo alespoň nic s nikým nemít. 

A jsou tu přece i ženy, které to mají stejně, jen jejich manžel nic o asexualitě neví, nebo jí nechce akceptovat, a jsou tu i lidé co chtějí děti. A proto, že tedy někdy účelově jsou nuceni k sexuálním praktikám, tak co? Jako že se odkopali?
Kámo, ono je to ale nebaví, na rozdíl od jiných nemají to pravé vzrušení jako vy s libidem... Prostě nikdo, kromě tebe tu netvrdí, že asexuál nemůže mít sex.
Může, pokud je k tomu nějak donucen. Jen je to u něj zhruba stejné, jako když se pořádně vysmrká.

No, abych se vrátil k prvnímu odstavci... byla ,holt, jiná doba, ale nikdy jsem netvrdil že by mne to bavilo. Prostě mechanická činnost. 
Protože asexualita neznamená že ti to nefunguje... Ono to, jak asi nevíš , normálně pracuje, pouze z toho asexuál nemá žádnou radost, necítí sexuální pnutí, je tedy bez libida.
A pokud ho máš, cítíš k lidem sexuální přitažlivost a touhy, není ti sex fuk...,  tak nejsi asexuál, protože tím popíráš zcela definici asexuality... tak jaképak kádrování. Jen logika.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexuální s vysokým libidem - od ad-diskusni-forum-evr - 03. 03. 2024, 10:42:56

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex