Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuální s vysokým libidem
#36
(07. 03. 2024, 23:04:17)marteza Napsal(a): Hele strejdo, stáčíš řeč jinam, nevím proč tady píšeš o jakési době, kdy neexistovala asexualita a bylo to těžké.
Nebylo jednoduché to vzdát? Nic není jednoduššího, jen si to musíš sám sobě zdůvodnit a sám sobě obhájit. Pokud něco nebylo jednoduchého, tak si to přiznat a vyrovnat se s tím. Ale to je dodnes to nejtěžší. Vlastně jediné těžké. Snad jen ten pohled okolí je dnes méně zraňující. I když mnozí jsou z toho na lopatkách i teď. Pro mě je to až směšné.
Že ses pohyboval mezi lidmi jistého ražení tě mělo tím víc utvrdit ve svém přesvědčení a vlastně i odradit od pokusů. Dobře tento typ společnosti znám, taky jsem se tam za mlada pohyboval. Svobodomyslná společnost, ale o to víc tolerantnější. Taková společnost nad jakoukoliv tvojí odchylkou doslova mávne rukou a nenutí nikoho se schovávat. Leda snad, že jsi se chtěl těm lidem vyrovnat. Ale proč? Stejně poznali, že to máš jinak, nepochybuji. Tedy pokud to jinak opravdu máš... Poznali a nekomentovali, taková je ta společnost. Taková společnost zkousne třeba i úplného abstinenta, což naopak nezkousne "dělnická třída".
Nakonec se ještě přiznej, že jsi slaboch.
A ten zbytek tvého příspěvku? Asexuál nemůže mít sex? To jsem napsal kde, prosím pěkně? Hezká manipulace. 

No, martezo... že bych byl tvůj strejda, tak to je možná jen tvůj sen. Doufám že není moc erotický, když tolik vzýváš to libido. Nemám rád škytání, víš? 
A pak kdo že manipuluje... a dokonce své fiktivní představy mísí s realitou. No, fuj... 
Prostě fakt ne, žádný tvůj strejda nejsem... a na holou ať ti dá někdo jiný. 
A tomu trestajícímu dotyčnému vyřiď, že je to za zcestnost a neznalost na jejímž základě  předkládáš své názory. 

Každopádně, když nechám tvé sny a představy o příbuzenství stranou, tak ty vůbec nechápeš jak ta doba byla jiná... ty tady přeneseně vyčítáš někomu z předminulého století, že mu cesta koňmo trvalo dlouho, a že si nevzal Uber...
Nedokážeš pochopit,  že když něco nebylo známo, tak se se s tím prostě nemohlo pracovat, nemohlo se tím argumentovat pro okolí, a ani jakkoli pracovat sám v sobě.

A svobodomyslnější umělecké prostředí? Tak to je zase blábol. Na tom jsi byl kde, ty teoretiku...
Nezažil jsem víc závisti ,konkurence, falešnosti, než tam. Ano, na povrchu je to maskováno, bujarými historkami o největším kamarádství, neustálém pusinkování, rádoby chlapáckém ,,upřímném" objímání,  o super zážitcích, a blá blá... ála Donutil... jenomže ,je to pouze hra, na kterou bys měl přistoupit..  hluboko pod pozlátkem, to pokud bys to prostředí skutečně znal, je to zcela jinak.
Takže mi nemluv o pochopení, zejména v té době kdy by tvá sexuální nečinnost a tedy divnost určitě byla cílem drbů a mnoha teorií. A asexualitu ( tenkrát neznámou.. ) by ,dozajista nikdo nevzpomenul. 
A nebo si myslíš že by kydy o tom, že například plánuješ vstoupit do semináře, nebo že třeba nějak experimentuješ, zkoušíš sexuálně abstinovat, a zachovat s panictví, aj. by k tobě nepřilákali jenom větší pozornost, a sázky kdo tě dostane dřív. To víš že jo, ...teoretiku. 
No, na to, že už máš taky nějaký pátek odžitý, tak koukám, že ty budeš spíš taková odkvétající skleníková květinka, co o životě ,,venku, v přírodě" moc neví. 

Takže sorry, ale to spíš tvoje, možná z nějakého časáku vyčtené teorie, z tebe dělají manipulátora, protože to jsi ty, kdo nestaví na faktech.
Ostatně, už jen psát o asexuálech s libidem, je dostačující blábol slučující, až záměrně násilně, dvě zcela protichůdné záležitosti. že? 

Připomínáš mi někoho, kdo hájí existenci kanibala vegetariána tím, že ta dívenka co sežral, byla taková květinka.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexuální s vysokým libidem - od ad-diskusni-forum-evr - 08. 03. 2024, 13:11:07

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex