Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuální s vysokým libidem
#38
(09. 03. 2024, 16:16:03)marteza Napsal(a): Jaký můj strejda? Sám ses mnohokrát nazval hlídacím strejdou, tak tady nemel.
Koukám, že to vymetáš ze všech stran, až už se to nedá číst. Bereš si na přeskáčku z mého textu věty a pak bez ladu a skladu kypíš svoje zvratky. Skáčeš z jednoho na druhé, máš toho asi hodně na srdci. Patříš zřejmě mezi lidi, kteří by se rádi s něčím svěřili, ale nikdo je neposlouchá. A vždy si za to můžou sami. Říká se jim hulváti.
Od faktů už jsi dávno sběhl k osočování. Jaká je vlastně tvoje představa zakončení tohoto dialogu(?)? Co jiného, než nekompromisní vítězství pana adevra, známého též jako morání (nebo ozbrojená?) pěst asexuálů. Možná až se vykřičíš, tak vychladneš a bude pokoj.
Můj závěr je, že už tvoje příspěvky nikdo kromě tebe samotného nečte. Možná tak ještě já, ale jen proto, abych pak konstatoval jaký je to koktejl.

Jejda, tady se někomu rozvášnilo libido. :D

A no a co, že jsem napsal že jsem hlídací strejda... , že bych ale někdy tebe hlídal... tak o tom nic nevím. 

A to další ani komentovat nebudu... je to natolik zoufalé, se snahou vykonstruovat trapný blábol který by mne měl dehonestovat...  že je mi tě snad i líto. 

A tvůj závěr, že mé příspěvky nikdo nečte? No, podle sledovaností je očividné,  že fakt už jen smutně plkáš. 
Navíc lidi vždycky bude víc bavit když se něco děje a řeší, než ty ,,vaše" progresivisticko-aktivistické teorie. A taky nevím, proč by asexuálové měli číst vytí někoho, kdo by si rád vrznul, ale nikdo s ním nechce... 

To jsi dopadl, libiďáku, viď?  Uplakaný  

Chtěl jsem být hodnější, ale přece jen, jak se do lesa volá...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexuální s vysokým libidem - od ad-diskusni-forum-evr - 09. 03. 2024, 21:17:30

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex