Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuální s vysokým libidem
#40
(07. 04. 2024, 18:57:22)marteza Napsal(a): ...vykonstruovat trapný blábol který by mne měl dehonestovat...  To si fandíš, pokud myslíš, že zrovna ty jsi předmětem něčího zájmu.
podle sledovaností je očividné... A Jak se pozná sledovanost?
Navíc lidi vždycky bude víc bavit když se něco děje a řeší, než ty ,,vaše" progresivisticko-aktivistické teorie. Já mám pocit, že v dnešní společnosti je to naopak. Dnes lidé radši řeší všelijaké teorie.
...proč by asexuálov.é měli číst... Snad ještě nechceš říkat, co si má kdo číst? Snad: Nevím, proč bych to četl...
Jak marteza do lesa volá, tak se adevr ozývá? A nebo obráceně? Jak adevr volá, tak se marteza ozývá?

Očividně ano...
Sledovanost se třeba pozná podle toho, kolikrát si někdo příspěvek zobrazil.
Lidé řeší různé teorie, souhlasím, jen ty vaše progresivisticko-aktivistické, nikdo se zdravou myslí nemůže brát vážně. 
Fakt nevím proč by měl někdo se zdravou myslí, a navíc asexuál,  ztrácet čas čtením nářku zoufalce , který by si rád vrznul. Leda, že by se mu chtěl vysmát. 
A za poslední... moc si fandíš, a já jsem asexuál...  takže zbytečně z hezkého přísloví děláš jakousi trapnou seznamku.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexuální s vysokým libidem - od ad-diskusni-forum-evr - 07. 04. 2024, 20:27:23

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex