Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Můj příběh a pár otázek
#5
Ahoj barčo, opětovně, vítej. :) Ta spojitost mezi tvými určitými zážitky v dětství a současným vztahem k sexualitě, tam být může, ale také nemusí, nejlepší by podle mne bylo, probrat toto s psychologem. Za to nic nedáš a dobrý terapeut je schopen v tobě onen hypotetický blok, pokud existuje, objevit, nejen z hlediska časového, kdy vznikl, ale i z hlediska zážitkového. Toto můžeš mít zapsáno v podvědomí, aniž by sis to vědomě uvědomovala, ale přesto Tě tento zážitek na této rovině může ovlivňovat. Každopádně, co bych Ti poradila, nespěchej. Vyzkoušet sex jakožto experiment jen kvůli samému experimentu, by nebylo dobré řešení a zcela jistě by to jen přiživilo tvoji soudobou představu o sexu. Až budeš někoho skutečně milovat, možná sama zjistíš, že to sama skutečně chceš a že dalších otázek netřeba.:)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Můj příběh a pár otázek - od Ne-diskusni-forum-la - 27. 12. 2009, 12:52:27

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Můj příběh sang-diskusni-forum-ius94 0 1672 18. 08. 2022, 21:58:20
Poslední příspěvek: sang-diskusni-forum-ius94
  Můj příběh Arch-diskusni-forum-ippus 4 8525 17. 08. 2022, 18:59:51
Poslední příspěvek: Nevim-diskusni-forum-Neznam
Lightbulb můj psychologický výzkum + něco o mě Iva-diskusni-forum-na69 17 12129 15. 08. 2022, 10:16:46
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Můj příběh Ilm-diskusni-forum-atar 35 48552 03. 06. 2021, 18:11:02
Poslední příspěvek: Ilm-diskusni-forum-atar
  Můj příběh? Pyrok-diskusni-forum-inetik 11 19193 02. 03. 2021, 20:48:04
Poslední příspěvek: Mar-diskusni-forum-gret

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex