Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zajímavost: testosteron a paměť ( vzpomínáte na diskuzi ? )
#2
To je povyku kvůli ničemu... já snad opravdu začnu chodit za doktory a přesvědčím je na HRT. Kroutící očima Pak budu moci povyprávět z vlastních zkušeností a ne z takovýchto...
Vedlejším účinkům nedostatku pohlavních hormonů se dá vyhnout i jinak - isoflavony, SERM, vitamíny, ...
A ke změně psychiky - co je na tom špatného.
Edit: Dnes jsem se definitivně rozhodla, že i když je mi trochu proti srsti šaškovat s psychologama a sexuologama, tak je přesvědčím o tom, že jsem žena. Pakliže se to opravdu povede, sdělím vám své zážitky s hormonálními změnami "z první ruky". Alespoň se tady nebudeme jen teoreticky dohadovat.
Další edit: pro toho, kdo to zajímá. V TS diskusích jsem četla, že vliv hormonální terapie na myšlení je individuální, většinou (je-li nějaký negativní vliv) tak po prvních pár měsících odezní - člověk je unavenější, ale časem to přejde. Takže bych to opravdu tak tragicky neviděla. No a frigidita by zde asi nikomu nevadila. :D
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Re: Zajímavost: testosteron a paměť ( vzpomínáte na diskuzi ? ) - od Lady -diskusni-forum-Chloë - 22. 02. 2009, 21:11:32

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex