Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Můj příběh - tedy můj život
#14
Ahoj Annie, ano, to je výhodné, když nají lidé společné zájmy, jako například mystiku, ale myslím, že se z toho nemusí vyvíjet úplně všechno ostatní. Možná by jsi namítla, že zájem o mystiku je něco víc než pouhý koníček (jeden z koníčků), že skutečnosti spojené s touto záležitostí prostupují celou Tvojí osobností, že jde přímo o životní cestu; zde bych však patrně nesouhlasil. Je jen dílem náhody, že osobnostně velmi podobní si lidé budou v životě klást důraz na rozdílné parkety. Například jeden citově a intuitivně orientovaný člověk bude vidět jádro svojí působnosti v odhalování a zkoumání mystiky, druhý v ochraně zvířat a přírody, třetí v pomoci drogově závislým a další ve skládání básní. Chci říct, že zcela respektuji to, že hledáš souznění na úrovni společného zájmu. Já hledám (jestli Tě to zajímá) souznění na úrovni, která může zájem o věci určovat. Jinými slovy, jde mi o podstatu člověka :-)

Ale k Tvojí otázce, proč jsem zde. Číhám tu na svoji životní partnerku, vše ostatní jsou pouze více nebo méně zábavné řeči kolem :-)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Můj příběh - tedy můj život - od Ill-diskusni-forum-usor - 20. 05. 2010, 09:16:48

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Můj příběh sang-diskusni-forum-ius94 0 1639 18. 08. 2022, 21:58:20
Poslední příspěvek: sang-diskusni-forum-ius94
  Můj příběh Arch-diskusni-forum-ippus 4 8414 17. 08. 2022, 18:59:51
Poslední příspěvek: Nevim-diskusni-forum-Neznam
  Můj příběh Ilm-diskusni-forum-atar 35 47874 03. 06. 2021, 18:11:02
Poslední příspěvek: Ilm-diskusni-forum-atar
  Můj příběh? Pyrok-diskusni-forum-inetik 11 18922 02. 03. 2021, 20:48:04
Poslední příspěvek: Mar-diskusni-forum-gret
  Můj příběh Sim-diskusni-forum-eon 2 5556 23. 06. 2020, 14:11:19
Poslední příspěvek: catgir-diskusni-forum-lsilvia

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex