Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Můj přítel, který nechce sex
#3
Souhlasím víceméně se Zerdou, jednoduše potřeba sexuálního vyžití je u různých lidí různá, někdo by mohl téměř neustále, jinému to stačí jednou za půl roku a obojí je norma. Je to vrozená záležitost, to základní nastavení sexuální touhy a jako takové se bude v průběhu života výrazně měnit jen sporadicky. U Tvého přítele může hrát opravdu podstatnou roli obava ze selhání, pravděpodobně poznal, že jsi zkušenější, proto ten "strach" a jakýsi blok. Villanko, je to na Tobě, jak budeš ke svému příteli dále přistupovat, zda mu pomůžeš jeho obavu rozptýlit či nikoliv.....konec konců první sexuální styk představuje v životě každého jedince přece jen určitý zlom, změnu a výzvu...., což je do určité míry vždy neodlučitelně spjato nejen s očekáváním, ale i traumatem v pospolitosti. U mužů to je o to složitější, že se jaksi podvědomě očekává, že v této oblasti převezmou iniciativu, to už souvisí se zažitými stereotypy ohledně mužské a ženské role....sice si to možná nechceme v dnešní moderní době přiznat, ale to podvědomé očekávání tu vždy je přítomno....dodnes. Villanko, být tebou, snažím se být trpělivá, chápající vůči příteli a hlavně na něj netlačit. To by bylo asi to nejhorší, co by se mohlo stát a určitě by to mohlo i ovlivnit váš vztah. No ale pokud se ukáže, že pro něj sexualita přece jen nehraje takovou roli, jakou by sis představovala, pak se sama musíš rozhodnout, co dál....zdali jsi jej schopna akceptovat takového, jaký je, se všemi důsledky pro váš vztah,.... že bude založen méně na sexu...., anebo nikoliv. Každopádně, pokud se ukáže, že pro něj sexualita ve vztahu skutečně není důležitá, asi by bylo naivní očekávat, že se změní a sexuální oheň v sobě najednou nalezne, takový jednoduše je....

Pokud je sexuální potřeba partnerů rozdílná, vždy je to tak, že ten s vyšší sexuální touhou by se měl přizpůsobit tomu s nižší potřebou, nikdy ne naopak....to jsem ještě zapomněla dodat, což je podstatné....
Hodně štěstí!
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Můj přítel, který nechce sex - od Ne-diskusni-forum-la - 24. 07. 2010, 12:22:30

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Můj příběh sang-diskusni-forum-ius94 0 1639 18. 08. 2022, 21:58:20
Poslední příspěvek: sang-diskusni-forum-ius94
  Můj příběh Arch-diskusni-forum-ippus 4 8417 17. 08. 2022, 18:59:51
Poslední příspěvek: Nevim-diskusni-forum-Neznam
Lightbulb můj psychologický výzkum + něco o mě Iva-diskusni-forum-na69 17 11734 15. 08. 2022, 10:16:46
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Můj příběh Ilm-diskusni-forum-atar 35 47908 03. 06. 2021, 18:11:02
Poslední příspěvek: Ilm-diskusni-forum-atar
  Můj příběh? Pyrok-diskusni-forum-inetik 11 18935 02. 03. 2021, 20:48:04
Poslední příspěvek: Mar-diskusni-forum-gret

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex