Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dva odlišné světy?
#7
(16. 10. 2010, 19:51:32)mušelín Napsal(a): Zkus se s ní domluvit, že by sis našel nějakou milenku - na vybití, třeba na to přistoupí...

Ahoj mušelín, já vím, že se to tady vcelku hodně traduje, tato varianta, jenže si představ, že může nastat situace, kdy se on či milenka do toho druhého zamiluje a ze vztahu na vybití je najednou vážný vztah....anebo třeba milenka může stokrát slibovat, že jej má jen na sex, ale citům neporučíš, stane se....a co pak....dle mého, tohle není zdaleka bezpečná varianta řešení, spíše velmi nebezpečná, hrátky s ohněm, když to k něčemu přirovnám. A do třetice, z mého pohledu, tedy, představa, že se člověk, ke kterému mám vztah, doslova válí někde s jinou v posteli, to by ta láska nejspíše dříve či později vyprchala, bohužel. Stejně tak bych chápala, kdybych tohle provedla já a partner by mne kvůli tomu poslal k šípku.....

No a pro toho tazatele, atraktivita opravdu nemá s neasexualitou nic společného, třeba tady na fóru se vyskytuje nemálo atraktivních lidí, sama se třeba také rozhodně nepovažuji za ošklivku.LOL Na druhou stranu jedinec vzdálený dle měřítek fyzické kráse může být "velmi živý". No, jinak chápu, že pro tebe jakožto sexuálního člověka je sex důležitý, ale že nejdůležitější..., nechtěl bys toto své stanovisko ještě přehodnotit? Vezmi si, že může nastat situace, kdy jeden z běžně sexuálních partnerů třeba přestane vážný úraz a výsledkem je, že sexuální soužití je ztíženo nebo znemožněno. Co pak uděláš, opustíš jej proto, že "už nemůže?" Opravdu si myslíš, že ty osmdesátileté babičky a dědové, kteří spolu vydrželi a ještě i dnes se vodí za ruce, postavili svůj vztah primárně na sexu? On také každý člověk přirozeně stárne a fyzická atraktivita pomalu mizí, možná bys měl více také zapřemýšlet do budoucna a nehodnotit vše jen z perspektivy věku lehce přes dvacet.....
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Dva odlišné světy? - od rast-diskusni-forum-aman - 16. 10. 2010, 12:43:33
RE: Dva odlišné světy? - od b-diskusni-forum-ou - 16. 10. 2010, 16:04:06
RE: Dva odlišné světy? - od mušelín - 16. 10. 2010, 19:51:32
RE: Dva odlišné světy? - od Ne-diskusni-forum-la - 17. 10. 2010, 00:20:57
RE: Dva odlišné světy? - od mušelín - 18. 10. 2010, 19:49:30
RE: Dva odlišné světy? - od Lu-diskusni-forum-cy - 17. 10. 2010, 00:11:32
RE: Dva odlišné světy? - od LE-diskusni-forum-ON - 17. 10. 2010, 13:45:14
RE: Dva odlišné světy? - od Ne-diskusni-forum-la - 18. 10. 2010, 00:14:48

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex