Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dva odlišné světy?
#14
Zdravím, vím, že je to riziko, ale jak píše rastaman, tak ten vztah se stejně postupně potápí, takže proč nezkusit takové řešení - žen, které hledají "jen" milence, ale chtějí zůstat se svým partnerem je taky dost.

Ahoj mušelín, já vím, že se to tady vcelku hodně traduje, tato varianta, jenže si představ, že může nastat situace, kdy se on či milenka do toho druhého zamiluje a ze vztahu na vybití je najednou vážný vztah....anebo třeba milenka může stokrát slibovat, že jej má jen na sex, ale citům neporučíš, stane se....a co pak....dle mého, tohle není zdaleka bezpečná varianta řešení, spíše velmi nebezpečná, hrátky s ohněm, když to k něčemu přirovnám. A do třetice, z mého pohledu, tedy, představa, že se člověk, ke kterému mám vztah, doslova válí někde s jinou v posteli, to by ta láska nejspíše dříve či později vyprchala, bohužel. Stejně tak bych chápala, kdybych tohle provedla já a partner by mne kvůli tomu poslal k šípku.....
I když jak tady někteří tvrdí, tak si nemyslím, že asexualita musí být "daná" napořád. Sexuoogové hovoří o tom, že lidé procházejí různými obdobími, kdy na sex prostě nemají chuť. Vzheldem k tomu, jak brzy spolu začali žít, myslím, že není vyloučeno, že slečně chybí třeba jen romantická láska, že si jí málo užila, že prostě s milostným životem začala brzy a nebyla na to připravená.

ad Nela - teprvě dočítám reakci, takže: Podel mě záleží na tom, jak moc si chce ona slečna svého přítele udržet. přemýšlela jsem o tom, a nezdá se mi ta varianta úplně špatná. ZVlášť pokud spolu dotyční už mají děti, pak to vidím jako dobré řešení.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Dva odlišné světy? - od rast-diskusni-forum-aman - 16. 10. 2010, 12:43:33
RE: Dva odlišné světy? - od b-diskusni-forum-ou - 16. 10. 2010, 16:04:06
RE: Dva odlišné světy? - od mušelín - 16. 10. 2010, 19:51:32
RE: Dva odlišné světy? - od Ne-diskusni-forum-la - 17. 10. 2010, 00:20:57
RE: Dva odlišné světy? - od mušelín - 18. 10. 2010, 19:49:30
RE: Dva odlišné světy? - od Lu-diskusni-forum-cy - 17. 10. 2010, 00:11:32
RE: Dva odlišné světy? - od LE-diskusni-forum-ON - 17. 10. 2010, 13:45:14
RE: Dva odlišné světy? - od Ne-diskusni-forum-la - 18. 10. 2010, 00:14:48

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex