Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dneska jsem si přečetl "definici" asexuála... celkem to sedí
#4
hmm, nad tym som sa nezamyslala, mozno by som dala este doplnujucu otazku - kto komu dava oralny? a z akeho dovodu.. Ale popravde mne sa zda ze ja vidim tu definiciu asexuala asi najvolnejsie z vas vsetkych co ste tu aktivny na fore... Pre mna je urcujuce to ci ma ten clovek potrebu mat sex alebo nie. Nie ci ho praktizuje, alebo preco ho nepraktizuje.. proste ci ma potrebu mat sex - ked nie tak je asuxal. Ten oral je diskutabilny....
Ked nad tym premyslam a keby aj bola odpoved ze oralny dostava lebo ho ma rad, tak co? nie je asexual? a co je potom? osexual? :D nova definicia, kedy chce vsetko okrem samotneho aktu? :D podla mna je proste ten rozsah roznych "typov" asexualov siroky a jedine co je fakt urcujuce je tuzba mat sex...
Samozrejme - len moj nazor, ako vzdy :)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: dneska jsem si přečetl "definici" asexuála... celkem to sedí - od Levíča - 20. 01. 2011, 22:22:13

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ráda bych poznala muže asexuála. Kytičk-diskusni-forum-a34358 35 39869 06. 11. 2021, 11:51:58
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
  Žena asexuála An-diskusni-forum-es9 5 11715 15. 08. 2016, 00:28:10
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Hledám asexuála z Ostravska. Asexuálk-diskusni-forum-a_Monika 2 8036 15. 12. 2015, 18:52:33
Poslední příspěvek: Life.I-diskusni-forum-s.Good

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex