Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dneska jsem si přečetl "definici" asexuála... celkem to sedí
#6
Ja budu mit trochu intimni otazku. A nestalo se ti nekdy, ze jsi "selhal"? Ze se ti treba nepostavil nebo tak neco?
Z popisu mi to prijde, ze "spis jo". To, ze "normalni" sex nechces vubec a oralni sex prijimas, ale zas tak uplne uzasne to neni by se dalo usuzovat, ze tam nejaka cast asexuala bude. To, ze oralni sex nechces poskytovat, to je vec jina. Nekdo chce, nekde ne, nekdo az casem. To bych neresil.

Ale at tak ci tak, byt tebou, tak bych se tim vubec netrapil. Cilem neni ti rict ANO JSI nebo NE NEJSI. Hodne lidi je tu tak neco mezi. Kazdy jsme original. Spis jde o to si uvedomit, ze takovych lidi je hodne a ze ne kazdy je sexualni masina, jak nam "spolecnost" predhazuje. Z toho pak plyne, ze si pripadas "divny, neschopny" atd. To je urcite spatne. Snad ti tu na foru ukazem i jiny pohled na svet a zvedneme ti sebevedomi. Rozhodne se neni za co stydet a trapit se kvuli tomu.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: dneska jsem si přečetl "definici" asexuála... celkem to sedí - od b-diskusni-forum-uk - 21. 01. 2011, 10:13:16

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ráda bych poznala muže asexuála. Kytičk-diskusni-forum-a34358 35 39869 06. 11. 2021, 11:51:58
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
  Žena asexuála An-diskusni-forum-es9 5 11717 15. 08. 2016, 00:28:10
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Hledám asexuála z Ostravska. Asexuálk-diskusni-forum-a_Monika 2 8036 15. 12. 2015, 18:52:33
Poslední příspěvek: Life.I-diskusni-forum-s.Good

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex