Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film o životě bez sexu
#12
(14. 02. 2012, 12:13:20)MadRat Napsal(a): pu. Je mi často líto sexuálů. Ze všech stran se na ně valí, co všechno musí umět v sexu (bez ohledu na to, jestli zrovna to se jim líbí), že ženy musí být sexy (ne krásné nebo milé, ale hlavně sexy), kdo souloží jenom po tmě je prudérní a měl bys tím něco dělat (bez ohledu na to, že mu to tak vyhovuje), holka co odmítá kouřit a polykat si nikdy nenajde manžela (to není nadsázka, ale reálný názor. A ne jen jedné osoby). Mohla bych takhle pokračovat do nekonečna... Myslím si, že sexuály dnešní svět zraňuje daleko víc než mě, protože já jsem proti tomu vlastně imunní.

Vidíš, a já jsem zase celý svůj život byla immuní informacím jak bych "to" měla dělat, co se mužům líbí a nelíbí, atd. Sexualní život byl pro mě přirozenou, krásnou součástí romantického vztahu. "Dělala" jsem to jak jsem cítila a muži mi často dávali najevo, že jsem mou sexualitou ojedinělá.
Každý to máme jinak: nemá cenu se do ničeho nutit, to si pak člověk koleduje o opravdové problémy.
Můj problém je v tom, že sexualita byla tak neoddělitou součástí toho kdo jsem, že teď se bez ní cítím ztracená. Ale jak někdo v tomto foru řekl, neztratila jsem sexualitu, jen možnost provozat sex a to je ta horší varianta. Jsem jako jedlík, který má rád jídlo, a musí být již celý život na striktní dietě ( a ještě je přitom pozýván na večeře, kde mu tato jeho tragedie přijde ještě tragičtější). Vzpomínka krásy sexu je ve mě ještě stále tak čerstvá .. bolí to.
Omlouvám se, že vám to tu píšu. Ale od toho snad tyto fora jsou. Nase moderni zpovědnice.
Asi jsem si ale měla vybrat jiné forum, které je pro ty co sex chtějí a nemohou mít.

Už budu zticha. Uvědomuji si, že z tohoto film asi neudělám. Nemohu dělat filmy o asexuálech abych přesvědčila sebe i ostatní, že žít bez sexu se dá. Dá se. Vy jste toho důkazem jako všichni ostatní, kdo z nějakého důvodu sex neprovozují. Vy to máte jednodušší. Je lehké neoplakávat nemožnost mít sex když jste ho nikdy nepotřebovali .. je to jako když se narodí slepec a jiný oslepne v pozdějším věku. Ten první neví o co přichází a imaginace mu svět vybarví asi ůplně jiným způsobem. Ale ten co viděl, tomu barvy budou vždy chybět ...

Musím se s tím porvat asi sama. Musím kultivovat ty ostatní radosti života a ostatní mé kvality. Musím se přerodit :). A v mých letech, to už nejde jen tak. Ale bude to muset jít. Díky za pomoc při hledání odpovědí!!
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Film o životě bez sexu - od mušelín - 12. 02. 2012, 13:34:52
RE: Film o životě bez sexu - od mušelín - 12. 02. 2012, 23:25:47
RE: Film o životě bez sexu - od MadRat - 13. 02. 2012, 12:42:42
RE: Film o životě bez sexu - od mušelín - 13. 02. 2012, 16:05:13
RE: Film o životě bez sexu - od MadRat - 14. 02. 2012, 12:13:20
RE: Film o životě bez sexu - od Zivotb-diskusni-forum-ezsexu - 14. 02. 2012, 14:00:03
RE: Film o životě bez sexu - od mušelín - 14. 02. 2012, 20:31:23
RE: Film o životě bez sexu - od MadRat - 15. 02. 2012, 00:36:48
RE: Film o životě bez sexu - od Jakub - 16. 02. 2012, 12:48:01
RE: Film o životě bez sexu - od beryze - 16. 02. 2012, 13:25:22
RE: Film o životě bez sexu - od beryze - 16. 02. 2012, 14:59:09
RE: Film o životě bez sexu - od Jakub - 16. 02. 2012, 16:45:53

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Další krok v mém životě d--diskusni-forum-kun 5 13686 04. 02. 2015, 18:16:31
Poslední příspěvek: d--diskusni-forum-kun
  Časopis Týden -"Krásný život bez sexu" amo-diskusni-forum-sPH 23 55107 25. 01. 2012, 20:04:55
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex