Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Životní příběh jasné asexuálky
#16
Jak již zde bylo psáno (a i v jiných tématech), i já se můžu podepsat pod minimální, ne-li přímo žádnou touhu po sexu s jediným a velkým ALE - kvůli dítěti. O tom si myslím, že by se mělo počít právě a jen tímto způsobem, už se budu opakovat, psala jsem to i v jiných tématech, že v tomto případě (alespoň podle mě) nejde o sex jako takový, ale o něco víc. Když se ti dva překonají a "jdou na věc", jediná motivace má být touha po miminku, ne sexuální vyvrcholení jako takové. Pokud tam nehraje roli odpor k sexu, to je asi jediný případ, kdy bych i já souhlasila, že se na miminku "zapracuje" jinak :-)
Asexualita má mnoho podob, odpor k sexu a všemu okolo, necítit se být přitahován muži ani ženami, nebo prostě jen netouha po fyzickém styku s druhou osobou (i když si člověk může dělat sám dobře :-) )
Přesto, že nás je málo, je možné najít někoho stejně orientovaného, na tomto fóru je to asi pravděpodobnější, než někde venku na netu lovit mezi všemi těmi sexuálně laděnými inzeráty na stovce seznamkách... Jen to chce trpělivost a doufat a věřit, že se na všechny usměje štěstí :-)
''Jsem vděčný všem, kteří mi řekli NE, protože díky nim jsem to zvládl sám.'' Albert Einstein.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Životní příběh jasné asexuálky - od Kay-diskusni-forum-reen - 01. 09. 2016, 22:09:40

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Můj příběh sang-diskusni-forum-ius94 0 1646 18. 08. 2022, 21:58:20
Poslední příspěvek: sang-diskusni-forum-ius94
  Můj příběh Arch-diskusni-forum-ippus 4 8458 17. 08. 2022, 18:59:51
Poslední příspěvek: Nevim-diskusni-forum-Neznam
  Můj příběh Ilm-diskusni-forum-atar 35 48061 03. 06. 2021, 18:11:02
Poslední příspěvek: Ilm-diskusni-forum-atar
  Můj příběh? Pyrok-diskusni-forum-inetik 11 18993 02. 03. 2021, 20:48:04
Poslední příspěvek: Mar-diskusni-forum-gret
  Můj příběh Sim-diskusni-forum-eon 2 5583 23. 06. 2020, 14:11:19
Poslední příspěvek: catgir-diskusni-forum-lsilvia

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex