Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moc prosím o radu / názor
#32
Ještě k tomu porodu, já jsem přesvědčena, že málokterá žena je tak naivní, aby si myslela, že těhotenství a porod bude brnkačka. Nejhezčí období v životě ženy - to je mýtus, nejspíš předávaný muži....fyzicky je to hodně náročná doba, hezké je to v tom, že když je dítě chtěné, tak žena prostě leccos překoná...je to o prioritách, když vím, že dítě chci, že je to má životní hodnota, tak ty obtíže s tím spojené člověk bere asi jako nezbytnou součást. Byly, ale nikoliv tak strašné, teď po operaci je to daleko horší, to nedojdu ani do koupelny, což jsem záhy po porodu došla. Krev a takové věci, dokud to nepřijde, člověk může stokrát teoretizovat, ale pak je vše stejně jinak....co jsem takhle čítala na jiných diskuzních fórech, tak ty matky se vesměs shodly, že zážitek z přirozeného porodu nic moc, bolest, strach, ale když nakonec držely malé, byly šťastné, že to zvládly....že to nad tím převážilo...ale to se na asexuálním fóru vysvětluje těžko, když většina žen zde děti nechce....já je chtěla, bez nich bych život necítila jako naplněný, takže jsem i leccos obětovala, asi jako mnoho jiných žen....na druhou stranu fandím i ženám, které svůj nejvyšší smysl najdou i v něčem jiném než mateřství, já také měla a mám mnoho zájmů, ale ten top smysl jsem v nich nikdy nenašla.
(14. 06. 2012, 21:41:27)Dobra Napsal(a): A pak mám ještě jedno vysvětlení pro bolestivé porody: jde o jemné naznačení shůry, aby lidé už přestali vyrábět děti a vymřeli bez násilného zásahu.UltrachytrýLOLLOL

Ne Dobro, tak to není :), i lidé tu mají své přirozené místo, i když jsme nadělali z hlediska vývoje spoustu chyb. Jedna filozofická teorie říká, že člověk jako druh je přechodovou fází mezi zvířetem a vyšší duchovnější bytostí a už z této jeho pozice, proto ty obtíže...i při porodu. Částí je jakoby ještě u zvířat, částí už pokukuje po vyšším tvoru. Jak kdo, většina lidí je stále blíže spíše těm zvířatům, nejspíše ano, stačí se rozhlédnout kolem sebe.... Z biologického hlediska, lidské mládě má velkou mozkovnu oproti ostatním, proto, když se klube porodním kanálem, tak to bolí, zvířata tento problém nemají. Ostatně ona teorie také říká, že nastanou v daleké budoucnosti daleko jiné, nekrvavé možnosti, jak člověk bude přicházet na svět....
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Moc prosím o radu / názor - od MadRat - 11. 06. 2012, 22:44:47
RE: Moc prosím o radu / názor - od MadRat - 12. 06. 2012, 16:37:28
RE: Moc prosím o radu / názor - od MadRat - 14. 06. 2012, 11:29:20
RE: Moc prosím o radu / názor - od mušelín - 14. 06. 2012, 20:37:28
RE: Moc prosím o radu / názor - od MadRat - 14. 06. 2012, 23:13:52
RE: Moc prosím o radu / názor - od MadRat - 13. 06. 2012, 10:49:53
RE: Moc prosím o radu / názor - od Ne-diskusni-forum-la - 14. 06. 2012, 21:53:43
RE: Moc prosím o radu / názor - od MadRat - 15. 06. 2012, 13:19:35

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Nejsem v názvech moc dobrá, pardon A-diskusni-forum-ni 17 26230 30. 05. 2020, 15:06:21
Poslední příspěvek: Gin-diskusni-forum-ger
  Nejsem v názvech moc dobrá, pardon A-diskusni-forum-ni 0 3489 29. 04. 2020, 18:45:10
Poslední příspěvek: A-diskusni-forum-ni
  Prosim o Vas nazor, drive nez oslovim erudovaneho odbornika) han-diskusni-forum-anas 5 14892 08. 08. 2017, 23:40:42
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Tak trochu zpověď a žádost o radu.. Te-diskusni-forum-rra 6 15681 25. 05. 2017, 00:13:20
Poslední příspěvek: Te-diskusni-forum-rra
  vas nazor ? Ni-diskusni-forum-kča 15 30666 06. 01. 2015, 19:08:19
Poslední příspěvek: Ni-diskusni-forum-kča

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex