Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O co asexuálové přicházejí aneb láska se vším všudy
#4
Nápis jsem stvořila na základě mojí doměnky, možná i trochu zkušenosti, jak se na asexuály dívají sexuálové. Z mojí strany je to myšleno ironicky, protože asexuálové nemohou přijít o něco o co nemají zájem a láska se vším všudy je pro asexuála láska bez sexu, protože sex je pro něj nic, tzn. že on miluje také se vším všudy.:):)
Myslela jsem, že to bude zřejmé v mém prvním příspěvku, kde cituji Nelu a sebe. Nela je na těchto stránkách pro mě takovým představitelem sexuálů (v dobrém slova smyslu), kteří by chtěli, aby asexuálové poznali, že trocha sexu neuškodí, že to podpoří vztah. Někdy se mi zdá, že neví co to asexualita je. Ale mám ji moc ráda. Dokonce jsem očekávala, že bude první, kdo na toto téma něčím přispěje a mám pocit, že ona pochopila, že to myslím ironicky, proto se ještě neozvala. Kdybych byla sexuál - to vlákno je pro sexuály - tak bych název tohoto tématu ovšem myslela smrtelně vážně.Výstraha
Proto mě rozesmálo, že prvními přispěvatelkami jsou MadRat a Katrina, o kterých si myslím, že jsou ortodoxní asexuálky. Čekala bych od nich, vzhledem k tomu, že mě aspoň trochu znají, že název tématu pochopí tak, jak jsem ho myslela.LOL
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: O co asexuálové přicházejí aneb láska se vším všudy - od Do-diskusni-forum-bra - 09. 08. 2012, 14:04:18

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex