Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O co asexuálové přicházejí aneb láska se vším všudy
#25
(10. 08. 2012, 13:07:43)Nela Napsal(a): V psychologické a filozofické literatuře je můj názor dostatečně podložen...a lze také i zde k vlastnímu zkoumání, co je správné, využít intuitivního vnímání, pokud jej kdo má.
Jinakost je jednoduše jinakost. :) Já tolerantní jsem, ale za svým názorem si stojím.
Mušelín: My s manželem to právě takto máme a na vychytávkách společně pracujeme. ;)

Teď ještě záleží, jakou psychologickou a filosofickou literaturu čteš.LOL
Tučně zvýrazněná věta mě zvlášť pobavila, něco jako výstražně zdvižený prst paní učitelky:) Aneb je tolerance skutečná a deklarovaná.
Neber si to za zlé, ale tohle není přístup dobrého psychologa - je dobře, že se oboru už profesionálně nevěnuješ.

Podívej se na to tak, ty jsi stoupenkyně romantického pojetí manžeství - ovšem toto pojetí má poměrně malou historii, a jak ukazuje realita, zrovna úspěšné není. Možná postupem času taky vystřízlivíš.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: O co asexuálové přicházejí aneb láska se vším všudy - od mušelín - 10. 08. 2012, 14:58:06

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 9 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex