Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O co asexuálové přicházejí aneb láska se vším všudy
#28
(10. 08. 2012, 15:30:38)Nela Napsal(a): 1) Takže vlastní názor vylučuje toleranci?

2)To je mi novinka. Podívej, mušelíno, já Ti to psala již několikrát, útočící strategií na druhé se s problémem nevyrovnáš, ani s vlastní jinakostí, jen skutečně slabý člověk se ihned uchyluje k útoku.

3)Zvláště u absolventky VŠ bych předpokládala, že nějaký přehled v odborné literatuře psychologické mít bude a i kdyby tedy ne, předpokládám, že jsi dostatečně inteligentní a sama si

4) příslušný odborný text vyhledáš, takže tu přímo odkazy psát nebudu.;)
...

5) jak jsou ti sexuálové zkažení a sexualita sama. ....

1) Ne, ale můj pocit je, že Tvá tolerance je pouze deklarovaná.
2)Jakou útočnou strategii myslíš? Pokud jakýkoli argument je považován za útok, pak tedy asi útočím, ale strategii, hm, nad tím jsem ještě neuvažovala...
3) Já jsem psychologii nestudovala, tudíž Tvůj předpoklad vůbec není na místě.
4) Jaký odborný text myslíš? Takový, který potvrzuje tvoje názory?
5) Zbytek je tekuté cosi, které sis vycucala z prstu, o tom není vůbec řeč...

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: O co asexuálové přicházejí aneb láska se vším všudy - od mušelín - 10. 08. 2012, 16:09:19

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex