Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O co asexuálové přicházejí aneb láska se vším všudy
#36
Nela:A popravdě, já osobně bych přivítala více názorů sexuálních lidí na věc, jak vůbec vnímají lásku k partnerovi, fyzickou přitažlivost..., jejich prožitky k tomuto-pro porovnání. Takto tu máme jen víceméně podobný obraz daných věcí a to může vést i k tomu, že se tu lidé utvrzují vzájemně jen v nějakém stereotypu v pohledu na sexualitu, ale realita je třeba jiná. Na Avenu jsem viděla třeba vlákno, kde sexuální lidé popisovali, co se s nimi doslova děje při prožívání sexuální přitažlivosti k partnerovi, včetně fyzických pochodů a bylo to hodně zajímavé.
---
Dobra: Hm, takové vlákno bych také uvítala - autentické zkušenosti sexuálů, kteří se zajímají o asexualitu. A tím, že by to bylo samostatné téma, tak ti asexuálové, kteří nemají zájem o sexu ani číst, tak by také mohli být spokojeni.
------
Vidím, že toto vlákno sexuály nezaujalo - ozval se jen trochu Buk.
Zatímco asexuálové o něj zájem mají - v rámci obhajoby nezájmu o sex.
Hej, sexuálové, kde jste? Necháte v tom Nelu samotnou?DotazDotazDotaz
Nelo, považuješ asexualitu za přirozenou?
Nelo, považuješ asexuální vztah za rovnocenný vztahu sexuálnímu?
Také se mi zdá, že tvoje tolerance je jen deklarovaná.

Abychom se od tohoto dilematu vzdálili, zajímalo by mě to proč vlastně toto vlákno vzniklo, a to - co se s tebou děje při prožívání sexuální přitažlivosti k partnerovi včetně fyzických pochodů. Možná pak by se na toto téma přihlásili další sexuálně orientovaní členové tohoto webu.:)
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: O co asexuálové přicházejí aneb láska se vším všudy - od Do-diskusni-forum-bra - 11. 08. 2012, 10:05:45

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex