Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O co asexuálové přicházejí aneb láska se vším všudy
#46
(12. 08. 2012, 13:15:36)Nela Napsal(a): Jedna teorie např. říká, že ke každému se v životě vrací to, co vysílá, tak možná je odpověď vzhledem k některým zúčastněným a jejich četným negativním zážitkům ze vztahů aj. i zde, kdo ví....
LOL četné negativní zážitky ve vztazích pozoruju u lidí v mém okolí, na sobě to zkoušet nehodlám. Jednou to stačilo. Nevěděla jsem tehdy co jsem zač, ten kluk mi nijak neublížil, takže bych to s odstupem času za negativní zkušenost neoznačila. Myslím si, že jsem měla sakra štěstí, že jsem nechodila s nějakým nadrženým, extra zkušeným a hodně sexuálně založeným chlapem. Pak by to už negativní být mohlo.

(12. 08. 2012, 13:15:36)Nela Napsal(a): Co si např. myslet o preferenci masturbace až za hrob oproti přirozenému lidskému vztahu či o potřebě řezání se po sexu atd., no asi jen to, že v člověku, jeho psyché, vše v pořádku nejspíše nebude.
Co si o tom myslet? Asi to, že pro mě je přirozená akorát ta masturbace, protože mám libido, a co s tím mám jako dělat? Cpát do sebe nějaké hnusné prášky, abych ho neměla, když mi nijak nevadí?
A nevím proč zas slovíčkaříš a překrucuješ. Netvrdila jsem, že mám potřebu se řezat po sexu jak EMO pozér. To stejně nemůžu najisto vědět, když jsem sex neměla. Jenom se obávám toho, že by to tak asi mohlo skončit, protože to lidi někdy dělávají - přebíjí jednu bolest jinou.
Kdyby tě někdo znásilnil, neměla bys potřebu tu bolest něčím přebít? Třeba byses taky pořezala nebo kdoví co...
A jinak jsem se teda nikdy neřezala, jestli si myslíš, že to dělám běžně. :D

(12. 08. 2012, 13:15:36)Nela Napsal(a): Asexualita je....jednoduše odchylka. Odchylka od normy, ne úchylka, to je rozdíl. Stejně jako je odchylkou např. homosexualita, bisexualita....normou sexuálního chování je heterosexualita. Tak je to v odborných kruzích přijímáno.
V odborných kruzích byly příjmány i jiné bludy, třeba že Země je placka. Podle mě je homosexualita a asexualita úplně stejně normální jako heterosexualita. Ani jedno by se nemělo považovat za nadřazené jenom proto, že je to častější.


(12. 08. 2012, 20:50:57)Nela Napsal(a): nezávazný sex, jak jej tu někdo prosazoval...
Tím někým myslíš dozajisté mě.
Bohové, za co?! Já nezávazný sex neprosazuju. Jediné co jsem řekla bylo, že má k přirozené sexualitě blíž, než např. otravná manželská povinnost po 10 letech.
To, že jsou s ním spojené problémy jako nechtěné otěhotnění a přenos chorob vůbec nepopírám. že to pro někoho je přirozené z toho automaticky nedělá něco dokonalého a bezproblémového.

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: O co asexuálové přicházejí aneb láska se vším všudy - od MadRat - 12. 08. 2012, 21:49:01

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex