Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reportáž ve Střepinách
#45
(19. 09. 2012, 13:14:57)MadRat Napsal(a): Kdysi jsem si naivně myslela, že tohle je standardní sexuál a že ti, co jsou schopní mít sex hned, aniž by toho druhého znali, jsou vyjímky. LOL Chlamu se sama sobě.

Tak třeba u nás v rodině byl tohle prezentovaný a předávaný obraz standardní sexuality. :) Rozvíjet nejprve city, vztah obecně s druhým člověkem...a pak s ním mít teprve sex. Těžko bych mohla učit i své dítě jednou něco jiného....

Já jsem pevně přesvědčená, že ono velmi záleží, v jakém prostředí se ten člověk nachází, kde vyrůstal, jaké to společenství, kde pobývá, má či nemá hodnoty...když bude dejme tomu z rozvedené rodiny, kde matka či otec střídali partnery jako na běžícím pásu, tak to bude brát nejspíše jako normu a chovat se stejně...dnes se nemálo manželství rozvádí nebo žijí přímo na "hromadě", lidé žijí velmi prostým uspokojováním pudů všeho druhu namísto, aby žili současně i tou duchovnější složkou života, tedy celkově vyváženěji...a nevím, tak nějak mi do tohoto obrazu dobře zapadá, proč asi mnoho lidí pojímá i tu sexualitu, jak to popisuješ....žít a užít si, toť heslo dneška, jednoduše. Třeba přijde jednou ta vyváženější doba. Já třeba tohle nepovažuji za normu sexuality a dost lidí co znám, taktéž ne...bohužel jsme zatím v menšině, ale jsou tu tedy i jiní, kteří chápou i tu sexualitu, vztahy, docela jinak než soudobě...

Aline: Díky za přesný popis :), ano, je to hlavně o té vztahové nadstavbě, zkrátka prioritách. V podstatě bych byla schopná jít do vztahu i s umírněnějším sexuálem právě kvůli té potřebě vztahu než sice nemít sex, který mi nechybí, ale být třeba sama. To by mne vycházelo daleko více smutněji vzhledem k mému prožívání. Čili, vztah jsem nehledala nikdy kvůli sexuálnímu uspokojení, což je pro sexuální lidi určitě významná jeho součást.

Dark Knight: Myslím si, že tohle je extrémní, zjednodušená pozice, kterou prezentuješ. Přiznám se, že já jsem také poněkud skeptická k vrozené asexualitě, když třeba člověk nachází kdovíjaké potěšení v uspokojování se...ale dobře, ta otázka je stále otevřená....člověk má sex z různých důvodů, třeba z důvodů psychologických, vztahových, nejen, že po něm biologicky baží...stejně tak dítě....mne je třeba úplně jedno, zdali jsem rozmnožila své geny z hlediska přírody...ale touha se o někoho starat, pečovat, vůbec být matkou...ta tam jednoduše vždy byla...
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Reportáž ve Střepinách - od -diskusni-forum- - 14. 09. 2012, 08:57:31
RE: Reportáž ve Střepinách - od Jakub - 17. 09. 2012, 08:57:09
RE: Reportáž ve Střepinách - od -diskusni-forum- - 17. 09. 2012, 17:50:47
RE: Reportáž ve Střepinách - od mušelín - 17. 09. 2012, 19:55:20
RE: Reportáž ve Střepinách - od MadRat - 17. 09. 2012, 22:06:29
RE: Reportáž ve Střepinách - od MadRat - 18. 09. 2012, 17:35:03
RE: Reportáž ve Střepinách - od mušelín - 19. 09. 2012, 17:03:09
RE: Reportáž ve Střepinách - od MadRat - 19. 09. 2012, 13:14:57
RE: Reportáž ve Střepinách - od Ne-diskusni-forum-la - 19. 09. 2012, 14:08:06

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex