Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BOHUŽEL SI NEVYMÝŠLÍM
#23
(23. 09. 2012, 12:08:13)Mavni Napsal(a): Je to tělesná potřeba těch co jí vyžadují, v podstatně všechno dnes směřuje akorát k výběru sexuálního parntera a v rámci TV a medii je sex upřednostnován. Pro mě to též není tělesná potřeba, samotná představa mě odrazuje od navazování známostí (a většina si to s tím spojuje).
Pokud člověku přináší styk určité uspokojení, bude sexuálně nárůživý a vyhledávat ho pravidelně. Člověku, kterému tyto aktivity nevyhovují, žádné uspokojení mu nedodová, pochopitelně je nebude vyhledávat a tím pádem se stáva zřejmě i asexuálem. To ovšem neznamená, že nemá potřebu se družit.

To chápu, jen jsem chtěla říct, že pro sexuály sex není 'jen' tělesná potřeba. Mnohem víc je to psychická potřeba. Samozřejmě, nic pro těm, kteří to mají jinak, koneckonců, nemůžeme být všichni stejní a to je dobře.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
BOHUŽEL SI NEVYMÝŠLÍM - od N-diskusni-forum-el - 21. 09. 2012, 16:24:24
RE: BOHUŽEL SI NEVYMÝŠLÍM - od MadRat - 21. 09. 2012, 16:37:06
RE: BOHUŽEL SI NEVYMÝŠLÍM - od ave-diskusni-forum-rys - 23. 09. 2012, 12:28:00

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex