Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexualita (21. století)
#3
Mne to cele prijde tak trochu divne. Jak o tom neni zatim mnoho psano, zda se mi, ze vsichni tak nejak tapou a vlastne ani poradne nevi, o cem pisou.
Konkretne ta "ani nejmensi potreba", to uz mi pripada fakt prehnane. Snad jsme lidi, kteri uz ze sve prirozenosti maji nejake city a pocity a tady se nekdo snad snazi naznacit, ze asexualove jsou nejaci roboti, nebo co... Stejne jako heterosexual, homosexual nebo bisexual se umi smat, brecet, vztekat se apod., tak snad je schopen i tech dalsich emoci, ne? To je ten zaklad, v "detailech" uz to je samozrejme individualni, ja treba randit, vodit se s nekym za ruku, obejmout ho, to jo, od libani dal uz ale ne.

Jinak co malo jsem si zatim o asexualite precetla, mam z toho pocit, ze se to nebere na stejnou uroven jako hetero, homo a bi. Pritom je to logicke - nekdo je na chlapy, nekdo na zensky, nekdo na oboji, logicky nam tu chybi ctvrta moznost :-)
Mam pocit, ze se to spis prezentuje jako dusledek spolecenskych vlivu (neustale bombardovani sexem v mediich apod.), nez jako neco vrozeneho.
Hm, u homosexualu to zacinalo tusim stejne. Takze asexualy ceka nejakych 30 let vysvetlovani? Boze! LOL I kdyz to nebude asi tak zhave, jak je vyse trefne napsano, asexualove nikoho nepohorsuji, takze o to to maji v nejakem prosazovanim se a zviditelnovani tezsi.
Laissez-faire...
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Re: Asexualita (21. století) - od -diskusni-forum- - 26. 10. 2008, 16:30:17
Re: Asexualita (21. století) - od hic -diskusni-forum-iacet - 26. 10. 2008, 16:30:37
Re: Asexualita (21. století) - od -diskusni-forum- - 26. 10. 2008, 16:30:56
Re: Asexualita (21. století) - od -diskusni-forum- - 26. 10. 2008, 16:31:50

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex