Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Částečně asexuální pedofil
#23
(24. 07. 2013, 18:49:07)narcisse Napsal(a): Prosím, nepřekrucuj moje slova, nepsala jsem o léčbě pedofilie, ale o vyhledání odborné pomoci.
(...)
Kvůli asexualitě mě už několik lidí "k cvokárovi" poslalo. Pár prvních jsem na oplátku poslala, jak se u vás říká, "do kelu" , pak jsem to zkusila. V letech 2007 a 2008 jsem absolvovala několik sezení. Nikdo mne tam neodsuzoval ani do mne necpal prášky na posílení libida.
Jsem stále asexuální, ale jsem s tím vnitřně srovnaná a zbavila jsem se obrovského vzteklého: "Co jsem komu udělala, proč zrovna já musím být nenormální ?!?".

Odbornú pomoc nech vyhľadáva ten, kto má problém, nie ten, koho okolie si myslí, že má problém. To, že teba posielali známi za psychiatrom nebolo dôvodom, prečo si k nemu napokon naozaj išla. Dôvodom bolo to, že si svoju asexualitu sama považovala za problém. Ak Tony svoju orientáciu považuje za problém, nič mu nebráni "odborníka" vyhľadať, ale ak ju za problém nepovažuje, nemá tam čo hľadať. A to, že si ty praješ, aby tam išiel, mu môže byť, ako sa u vás hovorí, "putna"...

PS: Zrejme ma pobúrila tá forma, akou si to napísala, konkrétne ten rozkazovací spôsob (hoci so slovíčkom prosím). Keby si napísala: "Jsi-li pedofil, zvaž vyhledání odborné pomoci na psychiatrii, aby se ti situace nevymkla z kontroly a neublížil jsi žádnému dítěti," zrejme by som nemohol nič namietať :)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Částečně asexuální pedofil - od narcisse - 23. 07. 2013, 08:54:10
RE: Částečně asexuální pedofil - od narcisse - 24. 07. 2013, 18:49:07
RE: Částečně asexuální pedofil - od Rad-diskusni-forum-ical - 24. 07. 2013, 20:00:13
RE: Částečně asexuální pedofil - od Jakub - 27. 07. 2013, 12:21:31
RE: Částečně asexuální pedofil - od Jakub - 27. 07. 2013, 13:53:09

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex