Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Částečně asexuální pedofil
#24
Já spíš přemýšlím, co by mi takový sexuolog nebo psycholog poradil. Nemám úplně jasno v přitažlivosti k různým věkovým skupinám a pohlavím, teď ale hlavně v míře přitažlivosti celkově. Je fakt, že v tom by mohlo pomoci PPG vyšetření.
Mohl by mě přesvědčovat, ať se vyhýbám dětem, s čímž bych asi nesouhlasil, mohl by mě nabádat, ať zkouším navázat vztah s dospělou dívkou, nejsem si ale jistý, jestli "normální" vztah vůbec chci. Když pominu sexuální přitažlivost, pořád záleží na všech dalších vlastnostech té osoby. A kamarády hledám.
Jako přínosná se jeví možnost dlouhodobých konzultací, zaměřených na konkrétní činnosti které provozuji, na konkrétní vztahy.

Když navíc uvážím, že může být problém najít odborníka, který vůbec bude mít zájem něco řešit a u kterého se třeba i jen budu cítit příjemně, a že bych návštěvy u něj musel skrývat, nebudu na tom nakonec po nějakém nevydařeném pokusu hůř než teď? Ale jako možnost to nezavrhuji, určitě to do budoucna zvážím.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Částečně asexuální pedofil - od narcisse - 23. 07. 2013, 08:54:10
RE: Částečně asexuální pedofil - od narcisse - 24. 07. 2013, 18:49:07
RE: Částečně asexuální pedofil - od To-diskusni-forum-ny - 24. 07. 2013, 20:27:38
RE: Částečně asexuální pedofil - od Jakub - 27. 07. 2013, 12:21:31
RE: Částečně asexuální pedofil - od Jakub - 27. 07. 2013, 13:53:09

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex