Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Částečně asexuální pedofil
#25
(24. 07. 2013, 19:21:43)adevr Napsal(a): Podle mne se tu docela zanedbává síla jednoho faktoru, a tou je veřejné vnímání pedofilie. Pokud člověk s pedofilními sklony je neustále masírován a přesvědčován o své obludnosti ...

.... tak pak třeba při hraní, koupání a ukládání do postele, se může vynořit myšlenka, znásobená do tohoto okamžiku potlačovaným chtíčem, jež bude znít nějak takto : ,, No a co, máte mě všichni za zrůdu, tak tady mne máte..!"

To je velmi dobrý postřeh. Zajímalo by mně, jestli má psychologie pro tento jev nějaké speciální pojmenování, protože na podobné jevy (jako tlak okolí, marginalizace, ostrakizace a pod.) názvy jsou (nicméně třeba TVTropes pro přesně toto termín má).

Toto je totiž obecnější jev, který se vůbec netýká jen pedofilů, ale obecně kohokoliv, koho okolí označí za X (kde "X" může být cohokoliv od "tlusťoch", "ošklivka" až po "kriminálník" nebo "děvka") a on sám, i když se sebevíc snaží, přesto nemá šancy bludný kruh zpětné vazby prorazit. Nakonec to vzdá a řekne si "Tak podle vás jsem X? Tak já vám ukážu, jak moc budu X ..."
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Částečně asexuální pedofil - od narcisse - 23. 07. 2013, 08:54:10
RE: Částečně asexuální pedofil - od narcisse - 24. 07. 2013, 18:49:07
RE: Částečně asexuální pedofil - od Magr-diskusni-forum-amal - 24. 07. 2013, 21:11:22
RE: Částečně asexuální pedofil - od Jakub - 27. 07. 2013, 12:21:31
RE: Částečně asexuální pedofil - od Jakub - 27. 07. 2013, 13:53:09

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex