Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Částečně asexuální pedofil
#41
(26. 07. 2013, 16:09:27)malacarodejnice Napsal(a): Pracuji s malým dítětem, dětský svět je skvělý, v tom máš pravdu, i já během práce zapomenu na své starosti. Ale nikdy bych nemohla dítě vnímat jako sexuální objekt. Dotýkám se jen minimálně a to platí nejen u dětí, ale i obecně. Jako žena vnímám děti jako roztomilé a čisté bytosti, které vrací úsilí, které do nich bylo vloženo.

Promiň, ale tohle tak úplně nechápu...
Myslím že nějakou zkušenost už mám...dvě děti jsem pomáhal vychovat a to od plenek k pubertě....a jak můžeš napsat že se jich nedotýkáš?
Vždyť děti dotek vyžadují pořád a stále. Nebo lidově řečeno ,,furt se po tobě plazí.."
Teda pokud to není drsný puboš...ale i tam můžeš najít ve zbroji praskliny...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Částečně asexuální pedofil - od narcisse - 23. 07. 2013, 08:54:10
RE: Částečně asexuální pedofil - od narcisse - 24. 07. 2013, 18:49:07
RE: Částečně asexuální pedofil - od ad-diskusni-forum-evr - 26. 07. 2013, 16:50:00
RE: Částečně asexuální pedofil - od Jakub - 27. 07. 2013, 12:21:31
RE: Částečně asexuální pedofil - od Jakub - 27. 07. 2013, 13:53:09

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex