Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Částečně asexuální pedofil
#47
(26. 07. 2013, 16:50:00)adevr Napsal(a):
(26. 07. 2013, 16:09:27)malacarodejnice Napsal(a): Pracuji s malým dítětem, dětský svět je skvělý, v tom máš pravdu, i já během práce zapomenu na své starosti. Ale nikdy bych nemohla dítě vnímat jako sexuální objekt. Dotýkám se jen minimálně a to platí nejen u dětí, ale i obecně. Jako žena vnímám děti jako roztomilé a čisté bytosti, které vrací úsilí, které do nich bylo vloženo.

Promiň, ale tohle tak úplně nechápu...
Myslím že nějakou zkušenost už mám...dvě děti jsem pomáhal vychovat a to od plenek k pubertě....a jak můžeš napsat že se jich nedotýkáš?
Vždyť děti dotek vyžadují pořád a stále. Nebo lidově řečeno ,,furt se po tobě plazí.."
Teda pokud to není drsný puboš...ale i tam můžeš najít ve zbroji praskliny...

Respektuji skutečnost, že je to dítě, které potřebuje doteky, nicméně nejsem silný iniciátor, rozuměj, schválně ho nijak neosahávám, pokud to nevyžaduje situace. Nechávám tomu volný průběh, už si o to umí samo říct - natahuje ručičky, upoutává pozornost, zjednodušeně se nikam nevnucuji.
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Částečně asexuální pedofil - od narcisse - 23. 07. 2013, 08:54:10
RE: Částečně asexuální pedofil - od narcisse - 24. 07. 2013, 18:49:07
RE: Částečně asexuální pedofil - od Jakub - 27. 07. 2013, 12:21:31
RE: Částečně asexuální pedofil - od Jakub - 27. 07. 2013, 13:53:09
RE: Částečně asexuální pedofil - od malacar-diskusni-forum-odejnice - 27. 07. 2013, 14:21:04

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex