Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Částečně asexuální pedofil
#56
Tony: Nesnaž se mi prosím vsugerovat, co chci a co si myslím.
----
Jestli moje názory na tebe tak působí, tak se omlouvám. Píšu jen co ve mně vyvolávají tvoje slova.

Tony: Jsem pedofil, uvědomuji si to a snad jsem to jasně napsal.
Já: Vždyť ty podle sebe snad ani pedofil nejsi. No, kdybys nebyl, tak to nepíšeš.

Tony: Chtěl bych být stoprocentní asexuál? Vlasně nevím. Ve smyslu, že bych nepociťoval vůbec žádnou sexuální touhu, nemusel ani masturbovat, by to bylo možná nejlepší.
Já: Chtěl bys být stoprocentní asexuál. A já si myslím, že to chceš proto, že máš ze svojí pedofilie strach.

Tony: Nemůžu samozřejmě vědět, jak to bude v budoucnu.
Já: Že se bojíš, že bys tomu mohl jednou podlehnout.

Tony: Jak ale poznat, který odborník je skutečně odborník a má smysl k němu začít chodit? Ve svém okolí nevím o nikom, kdy by mi mohl nějakého doporučit, a zkoušet jednoho po druhém se mi vážně nechce.
Já: Já si, Tony, taky myslím jako někteří tady, že bys měl kontaktovat psychologa nebo sexuologa.

A v té vaší komunitě ČEPEK nejsou nějaké informace o dobrých lékařích - odbornících na pedofilii?
Tak teď jsem se podívala na stránky ČEPEK - jsou tam uvedeni 3 odborníci - lékaři - s nabídkou možnosti konzultace. Členů pedofilní komunity je 198. Takže nemusíš chodit od jednoho odborníka k druhému. Jistě ti některý z těch tří lékařů a 198 pedofilů rád poradí kdo by ti mohl vyhovovat.A pak je tam ještě mapa sexuologů v celé ČR.
Myslím, že to jsou dobře udělané stránky. A knížku od Daniela Krbce si určitě přečtu.Vysmátý
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Částečně asexuální pedofil - od narcisse - 23. 07. 2013, 08:54:10
RE: Částečně asexuální pedofil - od narcisse - 24. 07. 2013, 18:49:07
RE: Částečně asexuální pedofil - od Jakub - 27. 07. 2013, 12:21:31
RE: Částečně asexuální pedofil - od Jakub - 27. 07. 2013, 13:53:09
RE: Částečně asexuální pedofil - od Do-diskusni-forum-bra - 28. 07. 2013, 15:20:43

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex