Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Částečně asexuální pedofil
#64
(11. 08. 2013, 18:28:34)janicka Napsal(a): no, ale ta otázka je.. teda taková, jestli lze připustit, že pedofil může mít k dětem "bezzájmový" vztah. Já bych chtěla říct, že může... protože, když si ten příklad převedu do svejch kategorií (kdybych teda nebyla spíš asexuální),.. taky v každým chlapovi nevidím sexuální objekt, že?.... když to převedu na menšiny.. obvykle má (homofobní) společnost tendenci si myslet, že když je někdo homosexuál.. je nějak "nebezpečné" pro člověka stejného pohlaví (a jiné orientace).. být s daným v kontaktu, protože to na něj bude automaticky nějak zkoušet.. Posuzování pedofilů vychází z podobné "logiky"..

To je dobrý postřeh, přesně to si myslím taky. Ale zas mě napadá srovnat to s tím, čeho jsem si povšimla u lidí sexuálně/vztahově frustrovaných nebo zoufalých – ti už potom vidí potenciální objekt fakt v každém, kdo má aspoň správné pohlaví a je k nim milý, a úplně ztrácejí soudnost a rozlišovací schopnost. I slušné, inteligentní, stabilní lidi to dokáže dostat do velmi ponižujícího stavu (mnohokrát jsem to viděla na vlastní oči). A jakou šanci má pedofil, že najde po všech stránkách naplňující vztah, když to společensky není možné? Neříkám, že to musí vyústit v nějaké obtěžování nebo porušení zákona, ale je vlastně z principu skoro nevyhnutelné, že se do tohohle stavu dostaneš, a navíc z něj není přijatelné východisko...
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Částečně asexuální pedofil - od narcisse - 23. 07. 2013, 08:54:10
RE: Částečně asexuální pedofil - od narcisse - 24. 07. 2013, 18:49:07
RE: Částečně asexuální pedofil - od Jakub - 27. 07. 2013, 12:21:31
RE: Částečně asexuální pedofil - od Jakub - 27. 07. 2013, 13:53:09
RE: Částečně asexuální pedofil - od Aline-diskusni-forum-Daryen - 12. 08. 2013, 07:11:36

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex