Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Částečně asexuální pedofil
#96
To Taylor
Jo, asi máš pravdu, ale spíš než že bych měl předsudky, tak tomu asi nerozumím. Neber to nijak zle, ale pedofilie je o to že člověka sexuálně. přitahují děti, tak proto jsem si takhle zauvažoval. Ale asexuální pedofil ( pokud to existuje) by byl asi skvělý učitel nebo vychovatel.


To raindragon

To víš, já to mívám často, lidí mají dojem že když nechodím pravidelně do práce, mám dost času pro různé výpomoci. Ale neberu to ve zlém, člověk by si měl vážit toho že může pomáhat., a dělám to rád. Navíc mne baví mu vařit.
A spiklenecky si můžeme potvrdit že pokud člověk zvládne třīleté rozjeté torpédo, týden zavřené doma a nucené se léčit, zvládne už téměř vše. :)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Částečně asexuální pedofil - od narcisse - 23. 07. 2013, 08:54:10
RE: Částečně asexuální pedofil - od narcisse - 24. 07. 2013, 18:49:07
RE: Částečně asexuální pedofil - od Jakub - 27. 07. 2013, 12:21:31
RE: Částečně asexuální pedofil - od Jakub - 27. 07. 2013, 13:53:09
RE: Částečně asexuální pedofil - od ad-diskusni-forum-evr - 07. 12. 2017, 21:26:59

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex