Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Částečně asexuální pedofil
#97
S mou sexualitou se do žádné škatulky pořádně nezařadím. Vyloženě asexuál nejsem, pedofilie na mě sedí. Ten sexuální pud a přitažlivost tam je, i když z různých důvodů slabší než průměr.
Podle mě může existovat i asexuál s čistě romantickou přitažlivostí k dětem, ale to už teoretizuju.

(07. 12. 2017, 19:19:18)Juliana Napsal(a): No výborně! A jak to teď máš s prací s dětmi - sehnal jsi nějakou?
Momentálně žádnou takovou práci nedělám, ale něco jsem v průběhu vyzkoušel. Že to člověka k dětem táhne, ještě neznamená, že tam bude co platný, to musím přiznat. Ale stejně to asi ještě v budoucnu vyzkouším, je to podle mě jedna z cest, jak se udržet emočně příčetný a najít v životě trochu radosti.

(07. 12. 2017, 19:32:24)adevr Napsal(a): Člověk  chtě nechtě musí dělat nesympatické věci, jako je utíraní zadku,  převlékanī... No je toho dost.
Minulý  týden mi zdrhnul z nočníku a predtim si sundal  komplet oblečení.  Běhal jako cvok, nechtel se nechat oblíct , kopal a s potěšením vřískal. No kdo mel co dočinení s detmi, tak vi své... :)
Po pravdě,  pro asexuála  nebo standartního rodiče peklíčko, ale pro pedofila docela pokušení, aspoň předpokládám. 
...
V tvém případě  je to tedy o tom, že  se dětem programově  vyhýbáš, nebo máš silnou vůli, jako Astrid Lingrenová?
Běhat za vřeštícím prckem se špinavým zadkem pro mě zrovna pokušení není. (Pro někoho jinýho třeba jo.) Jestli bychom se teda shodli na tom, jak starý děti obvykle chodí na nočník. :D

Dětem se nevyhýbám, v podstatě bych kontakt s nimi vyhledával, protože to považuju za nezbytné pro jakousi svou pohodu, jak jsem psal výše. Jen teď nemám možnost se s žádnými dětmi stýkat při "neúchylné" příležitosti. O vůli to v blízkosti dětí není, spíš si člověk dává pozor, aby neudělal něco, co by před okolím vypadalo divně. Jsem prostě asi opatrnější než ostatní, co nad tím nepřemýšlí.

(07. 12. 2017, 20:00:05)raindragon Napsal(a): Tony: máš hezkej avatar, jsi bronie?
Klidně jo, jen nemám moc přehled, jestli bronies ještě existují. :D
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Částečně asexuální pedofil - od narcisse - 23. 07. 2013, 08:54:10
RE: Částečně asexuální pedofil - od narcisse - 24. 07. 2013, 18:49:07
RE: Částečně asexuální pedofil - od Jakub - 27. 07. 2013, 12:21:31
RE: Částečně asexuální pedofil - od Jakub - 27. 07. 2013, 13:53:09
RE: Částečně asexuální pedofil - od To-diskusni-forum-ny - 07. 12. 2017, 23:28:58

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex