Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Anketa: Jsem asexuál?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Ano
28.57%
2 28.57%
To přejde!
71.43%
5 71.43%
Celkem 7 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc
#2
Nevím, v kolika byly ty tvé "první zkušenosti", ale při čtení mě napadlo, jestli jsi (třeba na nepřímý nátlak vrstevníků) nezačala moc brzo. Dřív, než jsi na to byla zralá.. mě by při "pokusech" zastavily "divné pocity" a dál bych to nepokoušel nebo zkusil za delší dobu, až bych věděl odkud a proč ty dřívější divné přišly a měl jistotu že se nebudou opakovat. Nenapsala jsi toho moc, ale i tak bych "divné pocity" viděl jako signál, že "ještě ne" (případně i "nikdy ne" - ale to by se ukázalo časem, jestli je to dočasné "ne" nebo definitivní..). Je klidně možné, že sis to tím "překonáváním" sama zhoršila a pořádně zamotala, nejspíš tě to pak hnalo do dalších experimentů. Teď máš nejspíš dost už i experimentů a vidíš se na asexuála. Ale podle mě asexuálka nebudeš, protože asexuál nemůže mít období kdy "zbožňoval sex".
Případné asexuální chování bych viděl bych u tebe viděl jako dočasnou záležitost.
Až přejde tohle období, tak se nejspíš ukáže, jak to vlastně máš - jestli muže, ženy, obojí nebo nic (z toho ta poslední možnost je hodně málo pravděpodobná, jestliže jsi to někdy až "zbožňovala"). Asexuál to nedělá, protože mu to nic nepřináší a když zkusí, tak se nedostává do stavu kdy by to "zbožňoval".
Mít nebo nemít orgasmus.. nevidím jako kritérium orientace (jako podle toho s kým ho mám), spíš jsi nejspíš narážela na stejně nezkušené partnery a taky stejně mladé - je ti 19, pokud nejsi na starší, byli nejspíš stejně nezkušení jako ty.
In a society that tries to standardize thinking, individuality is not highly prized. Alex Grey
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Pomoc - od Kri-diskusni-forum-stl - 15. 08. 2013, 16:28:03
RE: Pomoc - od Dark -diskusni-forum-Knight - 15. 08. 2013, 16:41:43
RE: Pomoc - od Ch-diskusni-forum-ris - 15. 08. 2013, 16:47:13
RE: Pomoc - od Kri-diskusni-forum-stl - 15. 08. 2013, 17:09:27
RE: Pomoc - od Ch-diskusni-forum-ris - 15. 08. 2013, 17:23:21
RE: Pomoc - od Dark -diskusni-forum-Knight - 15. 08. 2013, 17:23:53
RE: Pomoc - od ChildF-diskusni-forum-reeMan - 15. 08. 2013, 18:49:13

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Vôbec netuším čo tu vlastne robím, ale potrebujem pomoc seti-diskusni-forum-mokit 0 4793 08. 01. 2019, 00:16:02
Poslední příspěvek: seti-diskusni-forum-mokit
  Prosím o pomoc Jani-diskusni-forum-staT 6 16544 03. 06. 2010, 12:06:25
Poslední příspěvek: Kat-diskusni-forum-rina

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex