Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
krásny deň všetkým
#1
Som tu nová a budem rada ak nájdem medzi Vami"priateľov".
Chcem sa predstaviť ale aby to nebolo večné čítanie tak v úplnej skratke o mne a najmä moje názory.Radšej zodpoviem otázky ak niekto bude mať.
Z mojich popubertálnych sex.experimentov mám dcéru, ktorá je dnes už veľká.To už bol pre mňa začiatok konca.Som dobrovoľne slobodná mama.Môj život pre niekoho nie je normálny.Neviem sa zapojiť do rozhovoru o sexe a témam podobným pretože sa mi to doslova hnusí.Vadí mi nahota a ani sama doma nechodím bez spodného prádla.Neviem sa pozerať ani na obrázky kde je niekto nahý.Už len predstava, že by som sa mala niekoho dotýkať je pre mňa náročná.Keď som sa zverila svojej kamarátke tá mi doporučila sexuológa.Klasika.Ale ja si nemyslím, že potrebujem v hlave niečo preprogramovávať.Roky som bez sexu a dotykov s tým spojených.Nikdy som nezažila pocit, že mi chýba sex.Ževraj som presne ten typ čo sa mužom páči ale u mňa hneď svieti kontrolka, že to bude odomňa chcieť takže žiadne kávičkovanie sa nekoná.Som preto taký samotár.Keď sa s niekym stretnem a mám dobrý deň tak si dáme pusu na líčko.Žalúdok mi ide hore keď vidím na ulici niekoho v sebe s jazykom.Podľa mňa sex človek nepotrebuje
a ak vraví, že áno tak iba preto, že si nevie vymyslieť náhradný program.Nesúhlasím s tým, že sex je dôležitý.Dá sa určite existovať v šťastnom vzťahu aj úplne bez intímností iba takého partnera k sebe nájsť, však? hmmmm... Toľko teda...dúfam ma neukameňujete Kroutící očima[/font]
"Šťastie je stavom Tvojho bytia a je iba na Tebe ako sa rozhodneš."
Odpovědět


Příspěvků v tématu
krásny deň všetkým - od fof-diskusni-forum-ona - 06. 07. 2014, 19:00:38
RE: krásny deň všetkým - od Jakub - 07. 07. 2014, 06:03:59
RE: krásny deň všetkým - od Jakub - 07. 07. 2014, 14:15:41
RE: krásny deň všetkým - od Jakub - 13. 07. 2014, 10:55:53

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Krásný večer všem Zdenek88 0 4934 29. 06. 2019, 22:00:06
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Dobrý den net-diskusni-forum-wild 3 11407 31. 08. 2014, 23:12:56
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  Dobrý den, Veles-diskusni-forum-lavin 5 16639 22. 04. 2014, 00:18:08
Poslední příspěvek: Veles-diskusni-forum-lavin
  Dobrý den! :) S-diskusni-forum-hy 19 43449 28. 04. 2013, 12:38:00
Poslední příspěvek: malacar-diskusni-forum-odejnice
  Dobrý den vespolek Egr-diskusni-forum-etta 5 16518 03. 02. 2013, 17:05:11
Poslední příspěvek: MadRat

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex