Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
krásny deň všetkým
#27
(07. 07. 2014, 21:48:15)Charlie Napsal(a):
(07. 07. 2014, 12:22:24)fofona Napsal(a):
(07. 07. 2014, 12:14:13)adevr Napsal(a): to fofona

Je však pravda že zejména teď v Praze potkávám dost zapáchajících lidí, co si ráno vyškrábnou maximálně ospalky z očí vlhkým prstem, ostříknou se levným deodorantem jež účinkuje nanejvýš do chvíle opuštění koupelny... a jednou za týden vydládnou z pupíku zbytečky bavlny z oblečení... Že by tak nesnášeli své tělo...?

Nie neberiem nie som vzťahovačná.Svojou reakciou som ti chcela iba dať na vedomie, že nie všetko je čierne alebo biele.Nehanbím sa sama pred sebou.To ako kvetnato popisuješ ľudí v Prahe:D super!Vidím to tu a ver, že to môže byť aj horšie:D Mali by sme sa sami sebe venovať všetci. Ty zrejme medzi nás patríš a si denne v sprche8-)


Chcel som podotknúť, že ľudia sa naozaj o svoje telo starajú málo. Neviem teda, ako to bolo v minulosti, ale pokiaľ obídeme tému o hygiene, tak ide o to, ako to telo celkovo vyzerá.
Práve sestrina kamarátka minule navštívila kúpalisko a povedala, že tie 15-tky vyzerajú oveľa horšie, ako tridsiatničky, sú rozkysnuté, nechutné, nestarajú sa o seba, pretože si myslia, že je to ich prirodzená krása. Nechcem teraz vyzerať ako posadnutý športovec, ale fakticky, je to nechutný pohľad.
A ak im ešte vyliezajú tie tučné celulitídové rite a stehná, ďakujem pekne... zas som si spomenul LOL dnes som išiel do mesta na tréning a práve sedela v autobuse vystajlovaná holčina, vymaľovaná, taká EMOidná, stehno jedno mala ako môj celý chrbát, ale kraťasky a pančušky deravé museli byť...

No a čo sa týka hygieny, na to som si spomenul pred chvíľou, jedna moja bývalá spolužiačka bola... ehm, taký bezdomovecký typ. Smradu okolo nej na sto kilometrov, zuby žltozelenočierne.... nechcem si na to radšej ani spomenúť... otras proste. To dievča ssa o seba maximálne nestaralo. A pritom neverím tomu, že pokiaľ má prachy na cigarety, nemajú doma vaňu či zubnú kefku... Neviem ale, ako to človek môže dopustiť, takto sám seba opustiť, však to je nechutné!

A aby som nekecal na prádzno, tak vitaj 8-)
Uff ale si sa do toho oprel:) Keď už tak poriadne, správne.
Ani ja tomu veľmi nedám pohybom-lenivosť a možno aj to, že ma až tak nič netlačí-ale mať súdnosť pri obliekaní alebo pohľade do zrkadla to by ľudia mohli mať.Je to hrôza ak niekto nemá hygienu.Nuž priority veď aj ty ich mᚊklebící se
Ďakujem za privítanie:)
"Šťastie je stavom Tvojho bytia a je iba na Tebe ako sa rozhodneš."
Odpovědět


Příspěvků v tématu
krásny deň všetkým - od fof-diskusni-forum-ona - 06. 07. 2014, 19:00:38
RE: krásny deň všetkým - od Jakub - 07. 07. 2014, 06:03:59
RE: krásny deň všetkým - od Jakub - 07. 07. 2014, 14:15:41
RE: krásny deň všetkým - od fof-diskusni-forum-ona - 07. 07. 2014, 23:55:53
RE: krásny deň všetkým - od Jakub - 13. 07. 2014, 10:55:53

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Krásný večer všem Zdenek88 0 4934 29. 06. 2019, 22:00:06
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Dobrý den net-diskusni-forum-wild 3 11407 31. 08. 2014, 23:12:56
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  Dobrý den, Veles-diskusni-forum-lavin 5 16639 22. 04. 2014, 00:18:08
Poslední příspěvek: Veles-diskusni-forum-lavin
  Dobrý den! :) S-diskusni-forum-hy 19 43443 28. 04. 2013, 12:38:00
Poslední příspěvek: malacar-diskusni-forum-odejnice
  Dobrý den vespolek Egr-diskusni-forum-etta 5 16518 03. 02. 2013, 17:05:11
Poslední příspěvek: MadRat

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex