Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vztah se sexuálem?
#18
Já mám momentálně heterosexuální přítelkyni a jsme oba spokojení. Ale je to asi hlavně tím, že já mám fyzický kontakt rád (objímání, hlazení apod.). Teda pokud ten fyzický kontakt je spíš projevem lásky, než sexuálního pudu. Většina věcí co normální lidi vzrušuje se mnou nedělá nic a spíš mě to pak postupně znechucuje a uvádí do rozpaků.
No a ona tvrdí, že sex nepotřebuje, ale potřebuje právě mazlení a tak. Tipnul bych si, že pokud se budem někdy rozcházet, tak to bude kvůli něčemu úplně jinému, než je (a)sexualita.
Určitě je ale o hodně hodně pravděpodobnější vztah asexuální muž + heterosexuální žena, než heterosexuální muž + asexuální žena. Protože prostě mužská sexualita je dost "přímočará" :-D a s nějakými doteky a něžnostmi si asi typický chlap nevystačí a cítil by se rozhodně frustrovaný a ne uspokojený. Kdesi v jakémsi textu jsem četl že mužská energie (řekněme :-D) dává lásku, aby získala sex zatímco ženská dává sex, aby získala lásku :-) Samozřejmě každý člověk ať už muž nebo žena má v sobě obě tyhle polarity v určitém poměru namixované a pro harmonické partnerství je třeba aby se to vzájemně aspoň přibližně doplňovalo (tolik tantrické bláboly :-D ).
Taky znám ze svého okolí vztah asexuální žena + heterosexuální muž a dopadlo to tak, že on na ni neustále tlačil a ona prostě k sexu občas svolila a pak ji to hrozně štvalo. A nakonec se teda po dlouhé době rozešli, až když si ona uvědomila, že dokáže existovat i sama a že je to lepší, než být s někým kdo ji sice nechce ztratit a tvrdí, že ji má rád, ale nevědomě ji ovládá a ubližuje jí.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Vztah se sexuálem? - od LaBo-diskusni-forum-héme - 18. 11. 2014, 03:33:21
RE: Vztah se sexuálem? - od -diskusni-forum- - 19. 11. 2014, 09:52:52
RE: Vztah se sexuálem? - od -diskusni-forum- - 19. 11. 2014, 16:15:33
RE: Vztah se sexuálem? - od -diskusni-forum- - 20. 11. 2014, 02:48:04
RE: Vztah se sexuálem? - od her-diskusni-forum-rys - 03. 12. 2014, 20:43:54
RE: Vztah se sexuálem? - od ho-diskusni-forum-uba - 03. 12. 2014, 22:59:50
RE: Vztah se sexuálem? - od Cho-diskusni-forum-dec - 04. 12. 2014, 20:18:32
RE: Vztah se sexuálem? - od Kri-diskusni-forum-stý - 06. 12. 2014, 19:25:42
RE: Vztah se sexuálem? - od Bl-diskusni-forum-ues - 06. 12. 2014, 22:12:55

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Manželství se sexuálem ba-diskusni-forum-nán 31 70691 24. 05. 2015, 01:00:53
Poslední příspěvek: Slečna XY

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex